Kurzemes čempionāta posms Talsos U10 E futbola grupai

Kurzemes čempionāta posms Talsos U10 E futbola grupai

Trešdien, 26.jūlijā, Talsos notika Kurzemes čempionāta posms U10 E futbola grupai.

Pirmajā spēlē jaunie futbolisti zaudēja ar rezultātu 0:8. Otrā spēle U10 E grupai bija veiksmīgāka – iegūta uzvara, rezultāts 2:1.

“Mēs esam komanda un bieži izcelt labākos ir grūti. Man ir uzskats, ka visi spēlētāji iegulda lielu darbu, lai spēles laikā pēc iespējas vairāk iemestu bumbu vārtos. Uzslava manai komandai par to, ka ieklausās un tiek analizētas kļūdas. Mēs esam ceļa sākumā, tāpēc ir svarīgi bērnos ielikt mīlestību pret sporta veidu. Viens no labākajiem vārtu guvējiem bija Valters Jirgensons, bet gribu uzslavēt visu komandu,” stāsta treneris Aivars Eņģelis.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts