Kurzemes čempionātā futbolā mūsu U-14 meitenēm 2.vieta!

Kurzemes čempionātā futbolā mūsu U-14 meitenēm 2.vieta!

31. jūlijā noslēdzās Kurzemes čempionāts meitenēm U-14 grupā. Talsu meitenes kopā ar Brocēnu meitenēm, kopumā no 4 komandām, ieguva 2. vietu, zaudējot  tikai liepājniecēm.” Mūsu galvenais mērķis ar Kurzemes čempionātā gūto pieredzi ir sagatavot meitenes lielajam futbolam un iedot spēļu pieredzi, saprast pie kā vēl ir jāstrādā un, kas ir jāapgūst. Ļoti daudz ir jāstrādā arī pie psiholoģiskās sagatavošanas, kas bieži vien laukumā ir redzams, un lai cik prasmīga būtu meitene tehniskajā ziņā, ja nebūs psiholoģiski sagatavota, tad arī laukumā neveiksies pietiekami labi. Epizodiski meitenes nospēlēja ļoti labi,” vērtē futbola trenera Krista Eņģele.
Paldies meitenēm par spēlēm. Tiekamies futbola laukumā!
Futbola treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts