Kurzemes čempionāta fināls telpu futbolā U-12 zēniem

Kurzemes čempionāta fināls telpu futbolā U-12 zēniem

444

 

 23.martā Talsos notika Kurzemes čempionāta fināls telpu futbolā U-12 zēniem. Tikās 4 labākās Kurzemes komandas: LSSS 2002, LSSS 2003, TNSS un Grobiņas komanda.

                         

Pusfinālā TNSS piekāpās LSSS 2002 ar rezultātu 2:5.

I puslaikā komanda parādīja labu, disciplinētu spēli. Ļoti atzīstami darbojās vārtsargs. I puslaikā bijām vadībā ar 2:0, un komanda pārtraukumā devās pozitīvā noskaņojumā. Treneri uzslavēja audzēkņu sniegumu un norādīja, kam turpmāk pievērst lielāku uzmanību.

Šī spēle arī parādīja mūsu komandas vājos punktus – līdera trauma spēj dezorganizēt komandas spēli, spēlētāji šādā situācijā nespēj patstāvīgi pieņemt lēmumus atsevišķās spēles epizodēs, ir novērojama individuāla spēle, kas nenes rezultātus. Spēlētājiem trūks pārliecības par saviem spēkiem un parādās emocionāls stress neveiksmju gadījumos. Tas atspoguļojās šīs spēles rezultātā. LSSS komanda izcēlās ar agresīvu spēli un nopelnīja daudz sodu, kā rezultātā mūsu komandas divi vadošie spēlētāji guva nopietnas traumas. Pārtraukumā pārrunātās kļūdas atkārtojās II  puslaikā un pretinieks to izmantoja, gūstot vārtus. Spēli zaudējām ar 2:5.

 

Cīņā par 3.vietu tikāmies ar LSSS 2003.

I puslaika sākumā laukumā izgājām bez vadošā spēlētāja K.Anmaņa, kurš pirmajā spēlē guva ceļgala traumu, taču, pēc uzmundrinošām pārrunām pārtraukumā, komanda spēja saņemties un parādīt ļoti labu sniegumu- labu aizsardzību un saliedētu komandas spēli. I puslaika vidū laukumā atgriezās K.Anmanis, komanda pārņēma iniciatīvu savās rokās un veidoja vairāk uzbrukumu. Spēli uzvarējām ar rezultātu 4:3 un ieguvām 3.vietu Kurzemes čempionātā.

Spēles rezultātu palīdzēja veidot treniņos atstrādātas standarta situācijas un komandas darbs, par ko treneri spēlētājus pamatoti uzslavēja.Spēles labākie spēlētāji: R.Brizga (vārtsargs) un K.Anmanis, kuru par labāko šīs spēles spēlētāju atzina visa komanda. 

 

461

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts