KULDĪGAS NSS SLĒGTĀS SACENSĪBAS U-12 GRUPĀ

KULDĪGAS NSS SLĒGTĀS SACENSĪBAS U-12 GRUPĀ

Pēc ilgāka sacensību pārtraukuma pie iespējas startēt sacensībās tika arī U12 vecuma grupas jaunie vieglatlēti.  Sacensībās kopā piedalījās 15 Talsu novada sporta skolas jaunie vieglatlēti. Sacensībās vietu uz goda pjedestāla izcīnīja Krista Vicinska, ar iegūto 1.vietu lodes grūšanā un 3.vietu tāllēkšanā,  Līga Pociusa lodes grūšanā izcīnīja 3.vietu, Aksels Kēnigsvalds palika nepārspēts gan 200m sprintā (1.vieta), gan tāllēkšanā (1.vieta), Āris Bērzkalns izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā. Tuvu pirmajam trijniekam bija arī Heidija Gruika, 200m sprintā izcīnot 4.vietu, un Eduards Dimitrijevs, izcīnot 4.vietu lodes grūšanā. Rezultātu izaugsmi uzrādīja pilnīgi visi sportisti, visiem jauni personīgie rekordi. Daļai sportistu šīs bija pirmās sacensības. Sacensībās iegūta motivācija trenēties vēl cītīgāk, lai jau vasaras sezonā sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Treneris Miks Oskerko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts