Kuldīgas Katrīnas kauss vieglatlētikā

Kuldīgas Katrīnas kauss vieglatlētikā

Sestdien,18.janvārī, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā bija pulcējušies 12 valstu 158 atlēti (97 vīrieši un 61 sieviete), kuri piedalījās Starptautiskajās sacensībās „Kuldīgas Katrīnas kauss”. Šīs sacensības notiek jau 10.reizi un ir ļoti vērienīgas. No Talsu novada Sporta skolas sacensībās piedalījās 2 atlēti: Elīza Andra Krūmiņa un Kaspars Lejnieks. Elīza startēja tāllēkšanā pieaugušo grupā, bet Kaspars 60 m skriešanā pieaugušo grupā. Abi audzēkņi tik lielās sacensībās startēja pirmo reizi. Uztraukums darīja savu un audzēkņi nesasniedza tik augstus rezultātus kā vēlējās. Dalība šajās sacensībās bija labs sagatavošanās posms, lai sasniegtu augstākus rezultātus Latvijas Čempionātā.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts