Krišjānis Suntažs ar jaunu personīgo rekordu kļūst par Eiropas U-20 vicečempionu šķēpmešanā!

Krišjānis Suntažs ar jaunu personīgo rekordu kļūst par Eiropas U-20 vicečempionu šķēpmešanā!

Svētdien, 21.jūlijā, Zviedrijas pilsētā Burosā tika aizvadīta  XXV Eiropas junioru (U20) čempionāta pēdējā diena. To gaidījām īpaši, jo šķēpu meta mūsu cerība -Mārča Štrobindera audzēknis Krišjānis Suntažs, kurš kvalifikācijā no savas grupas izgāja kā pirmais.

Cerības attaisnojās – finālsacensībās jau ar pirmo 77,15 m tālo metienu Krišjānis lika sāncenšiem saprast, ka arī šodien viņš cīnīsies par uzvaru. Veiksmīgākais Krišjānim bija otrais metiens – 79,23 m. Vēlreiz jauns personīgais rekords! Bet  tikai par nieka 21 centimetru mūsu šķēpmetēju apsteidza  Simons Vīlands no Šveices  ar rezultātu – 79,44 m. Krišjānim prieks un gandarījums par sasniegto –  sudarba medaļa Eiropas Junioru XXV čempionātā!

Krišjānim šogad Latvijā pieaugušo konkurencē aiz R.Štrobindera (83,15 m), Gata Čakša (82,43 m) un Patrika Gailuma (79,81 m) ir ceturtais labākais rezultāts.

Lepojamies!

Lietvede Linda Bresme

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts