Jaunsardzes kauss biatlonā 2020

Jaunsardzes kauss biatlonā 2020

Piektdien, 14.februārī Talsu 2.vidusskolas stadionā pulcējās jaunsargi no visas Latvijas, lai piedalītos Jaunsardzes kausā biatlonā 2020. Piedalījās dalībnieki no Talsiem, Pļaviņām, Kokneses, Skrundas, Nīkrāces, Rīgas, Kuldīgas, Ogres, Kazdangas, Cīravas, Aizputes, Dzērves. Talsu jaunsargu sastāvā ir arī Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi. “C” grupā jaunietēm 1.vietu izcīnīja Karīna Bernāne, “C”grupā jauniešiem 1.vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, 2.vietā Valters Bresme, 3.vietā Aleksis Samcēvičs, 5.vietā Olivers Bresme, 12.vietā Alekss Kalašņikovs, 14.vietā Ītans Čārlzs Šefers. Tā kā Alekss un Ītans nav jaunsargi, tad viņi sacentās Talsu novada Sporta skolas kausa izcīņā, izcīnot attiecīgi 1. un 2.vietu. “B” grupas jauniešiem 1.vietu izcīnīja Kristers Kalašņikovs, 2.vietā Erasts Bobrovs.

Pavisam sacensībās piedalījās 60 dalībnieki.

Linda Bresme

Rezultāti:

Latvijas Biatlonafederācija sadarbībā ar Jaunsardzes un informācijas centru rīko Jaunsardzes kauss biatlonā 2020 – Lapa1

 

Bildes skatīt šeit:

https://failiem.lv/u/kdr9qfaf

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts