Jauno talantu spēles florbolā meitenēm – 2015

Jauno talantu spēles florbolā meitenēm – 2015

florb

29.aprīlī, jau „Jauno talantu spēles florbolā meitenēm-2015” otro reizi Kocēnu sporta klubs organizēja florbola turnīru meitenēm, lai popularizētu šo spēli meiteņu vidū. Turnīrā piedalījās 19 komandas: no Rīgas, Ķekavas, Cēsīm, Valmieras, Rubenes, Talsiem, Mazsalacas.

Šādā turnīrā Talsu novada sporta skolas meitenes piedalījās otro reizi. Sporta skolu pārstāvējām ar trim komandām. Šoreiz meitenes spēlēja grupās atbilstoši saviem vecumiem, uz mazā laukuma 3 pret 3, bez vārtsarga. Uz sacensībām ieradāmies ar stundu nokavēšanos, tāpēc vecākas grupas meitenes jau sagaidīja trīs spēļu zaudējumi, kas liedza pakāpties uz augstāku vietu.

A grupa: „Pandiņas”- 9. vieta ( K. Andersone, D. Sudrabiņa, L. Zaļā-Zaļoksne), „Red Lions”- 10. vieta ( E. Dreifogele, K. Vilka, Simona un Santa Lagzdiņas). Kopā startēja 12 komandas.

Labāk veicās mūsu jaunākai komandai „Exel team” ( E. Birgere, K. Abakumova, M. Šīmane, A. Jansone), kuras ieguva 4. vietu. Līdz trešajai vietai pietrūka viena uzvara. Kpopā startēja 7 komandas.

Šādi turnīri ir ļoti noderīgi iesācēju komandām, kur nepiespiestā gaisotnē meitenes var salīdzināt savas spēļu prasmes ar citām komandām.

Paldies Sporta skolai par atbalstu!

                               

Florbola nodaļas trenere: N. Joničenko.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts