„Jaunie talanti-2016”- Tērvetē

„Jaunie talanti-2016”- Tērvetē

Jau vairākus gadus pēc kārtas ir nodibināta tradīcija rīkot mini turnīrus florbolā meitenēm līdz 12 gadiem visā Latvijā. Š.g. 1.decembrī šāds turnīrs notika Tērvetē, kur meitenes sacentās divās vecuma grupās: M-10, M-12. Šajā turnīrā piedalījās 17 komandas no dažādiem Latvijas novadiem: Talsi, Tērvete, Dikļi, Penkule, Rubene, Kocēni, Ķekava, Stalbe.

Talsu NSS meitenes piedalījās ar divām komandām. M-10 vecuma grupā meitenes spēlēja divās apakšgrupās. Mūsu florbolistes apakšgrupā ieguva 5. vietu. Rezultātā bija jāspēlē ar otrās apakšgrupas 5. vietas komandu par 9.-10. vietu. Talsu NSS spēlēja pret Penkules komandu un uzvarēja ar 2:0. Talsu NSS-9.vieta. Komandā spēlēja: M. Šīmane, L. Rozenfelde, S. Bērziņa, I. Bajarska.

M-12 grupā meitenēm spēles notika vienā apakšgrupā, piedalījās 7 komandas. Talsu NSS meitenes izcīnīja 3. Vietu. Finālā notika pārspēle par 3. vietu ar apakšgrupas 4. vietas ieguvējām „Rubene 05”. Spēle noslēdzās neizšķirti 0:0. Lai noteiktu uzvarētāju, bija jāveic soda metiens tukšajos vārtos no laukuma centra. Mūsu meitenes bija veiksmīgākas un uzvarēja ar rezultātu 1:0. 3. vietu izcīnīja K. Abakumova, E. Dreifogele, D. Eihentāla-Šterna, K. Cielava.

Paldies Talsu NSS par transportu un iespēju piedalīties sacensībās, un sacensību organizatoriem par sarūpētājam balvām visām komandām.

Florbola trenere N. Joničenko.

image28 image27 image26

 

image24

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts