Jaunie sportisti tiek pie “Sarkanā Krusta” dāvātiem treniņtērpiem

Jaunie sportisti tiek pie “Sarkanā Krusta” dāvātiem treniņtērpiem

Sestdien,12. septembrī, Talsu novada sporta skolai bija nozīmīga diena jaunu sportistu uzņemšanai jaunā mācību gadā. Šajā dienā tika rīkota sporta skolas atvērto durvju diena, kurā skolas audzēkņi demonstrēja dažādu sporta veidu treniņnodarbības visiem interesentiem, kuras iespējams apgūt mācību iestādē. Šajā dienā arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Kurzemes komitejas pārstāvjiem bija iespēja piedalīties Talsu novada sporta skolas atvērto durvju dienu pasākumā. Biedrība, lai atbalstītu un motivētu jauniešus nodarboties ar aktīvo dzīvesveidu, ziedoja jaunus sporta tērpus, vairāk nekā 50 komplektus, kas tika iegūti, pateicoties Norvēģijas fizisko personu grupas organizatoram Gunnar Nervik. Tērpus saņēma Talsu novada sporta skolas jaunie basketbolisti un futbolisti. Sporta tērpi turpmāk nodrošinās pilnvērtīgāku treniņu procesu un sacensību norisi, kā arī vienos komandas sportisko tēlu.

Inga Priede, Lelde Meirāne

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA SK_terpus_pasniedz

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts