Jaunatnes čempionāts florbolā U15 grupai: Talsu NSS/Krauzers aizvada saspringtu spēli pret FS Masters/Ulbroka Black

Jaunatnes čempionāts florbolā U15 grupai: Talsu NSS/Krauzers aizvada saspringtu spēli pret FS Masters/Ulbroka Black

Piektdien, 16. februārī, Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās Jaunatnes čempionāts florbolā U15 grupai – Talsu NSS/Krauzers pret FS Masters/Ulbroka Black.

Spēles rezultātā Talsu puišiem zaudējums – 2:14.

“Vakar piedzīvojām sagrāvi pret līdervienību FS Masters/Ulbroka Black, kuri šajā sezonā cīnās bez zaudējumiem. Pretinieks mūs izskoloja ar trim vārtu guvumiem jau pirmajās trijās nomaiņās. Pēdējās divās cīņās tikām pie punktiem pret iepriekšējās sezonas medaļniecēm, bet šis pamatīgi piezemēja. Kad beidzās panika par salaistajiem vārtiem, tad izdevās šo to izveidot arī pašiem, bet šādu momentu bija daudz par maz, lai tiktu atpakaļ spēlē,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Treneris uzsver, ka pret šāda līmeņa pretiniekiem spēļu nav daudz, līdz ar to ātri tiek aizmirstas taktiskās nianses, kā labāk nospēlēt aizsardzībā un pieļautas tās pašas kļūdas, kuras abu komandu pirmajā tikšanās reizē.

Rezultativitātes punkti – Gustavs Mucenieks 1 (1+0), Aksels Āboliņš 1 (1+0), Dāvis Auziņš 1 (0+1).

Megija Kukuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts