Jaunatnes čempionāts florbolā U10 meitenēm un U9 zēniem

Jaunatnes čempionāts florbolā U10 meitenēm un U9 zēniem

Svētdien , 7.aprīlī, Talsu NSS/Krauzers U-10 meitenēs devās uz Grobiņu, lai sacenstos LR jaunatnes čempionātā. Pirmās divas spēles pret Grobiņas un Rubenes komandām nospēlējām neveiksmīgi. Tad veicot nelielas korekcijas maiņās, izdevās izveidot labāku sadarbību starp spēlētājiem un gūt vārtus un uzvarēt trešajā spēlē pret Cēsu komandu.
Rezultativitātes vārtus guva Marlēna Valtere un Adele Eberliņa. Pārliecinošu spēli aizsardzībā demonstrēja Viktorija Mežole-Unte. Paldies meitenēm par cīņassparu!
Savukārt U-9 zēnu komanda kopā ar treneri Mārtiņu Maķevicu tajā pašā laikā devās uz  Bausku. Pirmās divas spēles pret Bausku BJSS un Irlava/Tukums piedzīvoja zaudējumus un trešajā spēlē uzvarēja FBK Baloži komandu.
Visi puiši cīnījās ar lielu atdevi un azartu. Paldies zēniem un trenerim par atbalstu.
Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts