Jaunatnes čempionāts florbolā Talsu NSS/Krauzers U15 un U16 grupai

Jaunatnes čempionāts florbolā Talsu NSS/Krauzers U15 un U16 grupai

Piektdien, 9. februārī, Lielvārdes sporta centrā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts florbolā U15 un U16 grupai.

Talsu NSS/Krauzers U15 zēni spēlēja pret Lielvārdes komandu.

Spēles rezultātā Talsu komandai zaudējums pēcspēles soda metienos – 5:6.

Rezultativitātes punkti – Klāvs Vītols 3 (1+2), Dāvis Auziņš 2 (1+1), Aleksis Šērs 1 (1+0), Egīls Ragovskis 1 (1+0), Eduards Mahts 1 (1+0), Toms Tramdahs 1 (0+1), Otto Ozols 1 (0+1).

“Par 100% izdevās realizēt plānu, kā aizsargāties pret pretinieka vadošo maiņu, kā arī lielisks vārtsarga sniegums. Bija lieliska iespēja spēli uzvarēt pamatlaikā, bet pret čempioniem esam priecīgi arī par punktiņu,” stāsta treneris Mārtiņš Maķevics.

Tikmēr Talsu NSS/Krauzers U16 grupa aizvadīja florbola spēli pret LSC/Ogre komandu, izcīnot uzvaru – 7:3.

Rezultativitātes punkti – Gustavs Mucenieks 3 (3+0), Rūdolfs Niedrājs 3 (1+2), Tomass Freiverts 2 (2+0), Dāvis Auziņš 2 (1+1), Patriks Voroncovs 1 (0+1), Kārlis Laukmanis 1 (0+1), Linards Putniņš 1 (0+1).

“Labi iesākām spēli ar ātri gūtiem vārtiem, kas deva papildus pārliecību spēlei ar bumbu. Plāns darbojās – cieša aizsardzība un pacietīgi uzbrukumi, atrodot pretinieku vājās vietas. Puiši perfekti pildīja trenera norādījumus, veidojot pozicionālus uzbrukumus,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Treneris īpaši izceļ spēlētāju Gustavu Mucenieku, kurš savā debijas spēlē U16 čempionātā izcēlās ar “hattrick”.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts