Jaunatnes čempionāta florbola spēles U9 zēniem un U10 meitenēm

Jaunatnes čempionāta florbola spēles U9 zēniem un U10 meitenēm

Sestdien, 10. februārī, Rīgā norisinājās regulārā Jaunatnes čempionāta florbola spēles U-9 grupas zēniem un U-10 grupas meitenēm. Talsu NSS/ Krauzers komandas zēni no rīta puses sacentās Ulbrokā ar komandām no Baložiem , Ulbrokas un ar Rīgas lauvām , trijās spēlēs piedzīvojot divus zaudējumus un vienu uzvarētu spēli. Tā bija laba pieredze spēlēt pret stiprākām komandām.
Pēcpusdienā Talsu NSS/Krauzers meitenes spēlēja Juglā pret divām Rubenes/Kocēnu komandām un zaudēja spēles, bet trešajā spēlē uzvarēja komandu no Cēsīm.
Zēniem ar rezultatīviem metieniem pa vārtiem izcēlās Martins Siliņš, Everts Oskirko, Maikls Jansons, bet meitenēm labākās spēlētājas godu saņēma Paula Pelēkā, Sofija Bardelli un Amanda Āboliņa. Paldies audzēkņiem par izturību visas dienas garumā! Īpašs paldies Sofijas Mores mammai par bērnu pieskatīšanu!
Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts