Jaunatnes čempionāta florbola spēle: Talsu NSS/Krauzers U15 florbolisti pārliecinoši uzvar Irlavu

Jaunatnes čempionāta florbola spēle: Talsu NSS/Krauzers U15 florbolisti pārliecinoši uzvar Irlavu

Otrdien, 30. janvārī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Jaunatnes čempionāta florbola spēle U15 grupai – Talsu NSS/Krauzers pret Irlavas komandu.

Rezultātā Talsu florbolisti guva pārliecinošu uzvaru pār pretinieku komandu – 10:2.

Rezultativitātes punkti – Rūdolfs Niedrājs 4 (2+2), Toms Tramdahs 3 (3+0), Klāvs Vītols 2 (2+0), Tomass Freiverts 2 (0+2), Dāvis Auziņš 2 (1+1), Otto Ozols 1 (1+0), Kārlis Laukmanis 1 (1+0), Rihards Arvīds Lakstīgala 1 (0+1), Eduards Sokolovs 1 (0+1), Jānis Šķerbergs 1 (0+1), Gustavs Mucenieks 1 (0+1).

“Lieliski izmantojām to, ka Pasaules čempionāta dēļ Virslīgas un 1.līgas puišiem ir brīvāks režīms – varējām būt tuvu 100% sastāvā, bet uzvarēt ar šādiem skaitļiem neatļāvos pat pārdrošākajās prognozēs. Izvairījāmies no iepriekšējā mača ar Irlavu pieļautajām kļūdām un spēles vidū nosvērām svaru kausus par labu sev. Labs komandas darbiņš,” uzsver treneris Mārtiņš Maķevics.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts