Jaunatnes čempionāta florbolā fināla spēles: Talsu NSS/Krauzers U12 komanda kļūst par čempioni, U16 komanda izcīna 2. vietu

Jaunatnes čempionāta florbolā fināla spēles: Talsu NSS/Krauzers U12 komanda kļūst par čempioni, U16 komanda izcīna 2. vietu

Svētdien, 21. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika Jaunatnes čempionāta florbola spēles U12 un U16 grupai par 1. vietu.

U12 florbolisti aizvadīja spēli pret Rubene/KSS komandu, pagarinājumā izcīnot uzvaru ar rezultātu 5:6.

Talsu NSS/Krauzers U12 zēni kļuva par 2. divīzijas čempiona komandu.

“Galvenais sezonas uzdevums – iekļūšana pirmajā divīzijā bija izpildīts jau pirms spēles, bet, protams, ka vēlējāmies iegūt zelta medaļas un sezonu noslēgt bez zaudējumiem. Gāja kā pa kalniem, bet zaudētājos nenonācām ne reizi. Skaisti Markusa Valdmaņa vārti no Aleksa Siņkeviča piespēles atnesa komandai zeltu spēles pagarinājumā pirmajā minūtē,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Markuss Valdmanis 2 (2+0), Demians Lauvenšteins 1 (1+0), Martins Kuļšs 1 (1+0), Jēkabs Treimanis 1 (1+0), Alekss Siņkevičs 1 (0+1), Everts Alsbergs 1 (0+1), Alekss Reneslācis 1 (0+1), Miks Hermanis 1 (0+1).

U16 komanda fināla spēli aizvadīja pret LSC/Ogre komandu, rezultātā gūstot zaudējumu – 1:2. Kopvērtējumā Talsu NSS/Krauzers florbolisti ieguva 2. vietu.

“Sāpīgi! Ļoti sāpīgi zaudēt sezonas pēdējo spēli, kad ir ieguldīts milzīgs darbs un zelta medaļu liktenis izšķīrās ar vieniem neveiksmīgiem vārtiem. Gribu teikt lielu paldies spēlētājiem, vecākiem, faniem un klubam par ieguldīto sezonas laikā. Paldies,” uzsver treneris Toms Akmeņlauks.

Rezultativitātes punkti – Eduards Sokolovs 1 (1+0), Rūdolfs Niedrājs 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts