“Jaunā gada balvas” izcīņa biatlonā.

“Jaunā gada balvas” izcīņa biatlonā.

Salam uzņemot apgriezienus, arī biatlona sezona Latvijā uzņem apgriezienus. Priekuļu olimpiskā centra biatlona bāzē notika sprinta un masu starta sacensības “Jaunā gada balvas izcīņā biatlonā”. Apvienotajā junioru un vīriešu grupā 10km distancē dubultuzvara mūsu junioriem – 1.vietā Jānis Šņoriņš ar 3 kļūdām šaušanā un 2.vietā Andrejs Zikovs ar 2 kļūdām šaušanā. A grupā jauniešiem 7,5 km distancē 10.vietu izcīnīja Kārlis Fogelis, 15.vietā Aksels Bresme.
Otrā dienā masu startā vīru grupā 12,5km distancē teicamu šaušanu demonstrēja Andrejs Zikovs, četrās šautuvēs pieļaujot 3 kļūdas, un izcīnīja 2.vietu, Jānis Šņoriņš -3.vietā. A grupā jauniešiem 7,5 km distancē Kārlis Fogelis 7.vietā. B grupā Aksels Bresme 7.vietā.
C grupas jauniešiem abas dienas bija jāveic slēpošanas distance 4km masu startā. Pirmajā dienā Renārs Birkentāls atrodoties līderpozīcijā aizslēpoja nepareizi un izstājās no cīņas. Otrā dienā Renāram bija jāstartē no pēdējās rindas, piedevām vēl startā viņš salauza nūju, neskatoties uz visiem šiem nelabvēlīgiem apstākļiem, nomainot salauzto nūju pret veselo, viņš spēja aizcīnīties līdz stabilai otrajai pozīcijai un šoreiz pirms paša finiša distancē nokļūdījās viņam priekšā slēpojošais līderis, tā caur visiem šiem starpgadījumiem Renāram Birkentālam izdevās izcīnīt 1.vietu.
Andrejs Zikovs un Jānis Šņoriņš janvāra beigās pārstāvēs Latvijas junioru izlasi Pasaules čempionātā, kas norisināsies Rumānijā.
Treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš.

DSC_0420 DSC_0455

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts