Jānis ŠŅORIŅŠ piedalās “Barents winter games 2014”

Jānis ŠŅORIŅŠ piedalās “Barents winter games 2014”

“Barents winter games 2014” norisinājās skaistajā, kalniem un jūras līču ieskautajā Norvēģijas pilsētā Tromsā.

Šajās spēlēs piedalījās ap 700 sportistiem līdz 21 gada vecumam no Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Krievijas, sacenšoties deviņos dažādos sporta veidos – biatlonā, badmintonā, šaušanas sportā, wrestlingā, vingrošanā, galda tenisā, futsālā, florbolā un hokejā.

Biatlona sacensību pirmajā dienā sportisti sacentās 9 km sprinta distancē. Laika apstākļi nelutināja, sportistiem bija jāpiecieš spēcīgās vēja brāzmas un sniega putināšana! Pārstāvot Somiju uz starta izgāja arī Talsu novada sporta skolas audzēknis Jānis Šņoriņš, taču neveiksīgā šaušana (7 soda apļi) liedza pacīnīties par pjiedestālu, finišu sasniedzot 5.vietā.

Nākamajā dienā  laika apstākļi lutināja ar siltu saulainu laiku un sportisti sacentās 12 km massu startā. Spraiga cīņa līdz pēdējai stāvus šaušanai norisinājas starp sportistiem no Norvēģijas Krievijas un Somijas pārstāvošā Jāņa Šņoriņa, pēdējā šautuvē aizšaujot garām pēdējos divus mērķus, bet konkurentiem šaujot nekļūdīgi, Jānim izcīnīta bronzas medaļa.

 

Uzreiz nākamajā dienā Jānis stājās uz starta ’’Lapponia’’ slēpošanas maratona 60km distancē, kur uz starta izgāja ap 300 slēpotāju no Somijas, Igaunijas, Krievijas un citām valstīm. Pēc aizvadītajām biatlona sacensībām Jānim bija uzkrājies nogurums, bet finišs sasniegts 43. vietā (3h 4min).

Pēc vienas brīvdienas sportisti stājās nākamjā 50 km maratona distancē, šoreiz jūtoties jau daudz labāk, Jānis finišu sasniedza 29. vietā (2h 27 min).

Bet piekdien slēpotāji devās pēdējā 80km garajā maratona distancē, kas pārsteidza ar nepatīkami spēcīgo vēju, un slapjo sniegu, finišu Jānis sasniedza 26. vietā (4h 18min). Lapponia maratona kopvērtējumā izcīnīta 29. vieta (9h 50min).

Tādējādi Jānim šī sezona noslēgusies aizvadot piecas sacensības septiņās dienās, veiksmi nākamajāsezonā!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts