J.Lūša balvas izcīņa šķēpa mešanā Kandavā

J.Lūša balvas izcīņa šķēpa mešanā Kandavā

8.augustā mūsu šķēpmetēji devās uz Kandavu, kur K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā notiek Jāņa Lūša balvas izcīņa šķēpmešanā. Sacensībās piedalījās ap 100 sportistu no Latvijas skolām un sporta biedrībām.  Sacensības notika 10 vecuma grupu sportistiem. Klāt bija arī pats leģendārais sportists Jānis Lūsis. Pirmo reizi J. Lūša balvas izcīņa notika 1997. gadā Matkulē, «Buses» pilskalnā.

Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas trenera A.Jansona audzēkņu rezultāti no sacensībām:

Miks Oskerko – 2. vieta – 61,64m
Niklāvs Paipals – 38.88m
Una Veipāne – 24,30m
Rūdolfs Suntažs – 15,31m
Katrīna Suntaža – 17.80m

Treneris atzīmē, ka visiem audzēkņiem tika uzstādīti jauni personīgie rekordi.

 

Raksts tiks papildināts…

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts