Izcilnieku godināšana Talsu novadā

Izcilnieku godināšana Talsu novadā

Šodien, 8.jūnijā Talsu tautas namā notika ikgadējais Talsu novada pašvaldības organizētais Izcilāko izglītojamo godināšanas pasākums. Šajā pasākumā tika godināti arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi, kuri parādījuši izcilus rezultātus Latvijas, Baltijas un pat Eiropas un Pasaules čempionātos. Šogad balvas par izciliem sasniegumiem saņēma badmintonisti – Evelīna Freija, Patriks Kandis, Aleksis Emiljans Kviesis, Andrejs Vilnis, Melisa Romaņuka, Matīss Bisenieks, Andželika Zeiferte, Aurora Laizāne; biatlonisti – Rihards Lozbers, Viktorija Spruģevica, Kristiāns Kārlsbergs, Karīna Bernāne, Ernests Solovjovs, Ance Volanska, Renārs Birkentāls, Kristers Kalašņikovs, Erasts Bobrovs, Adrians Māris Šņoriņš, Aleksis Samcēvičs, Olivers Bresme, Valters Bresme, Martins Lūsis, Ralfs Lūsis; smaiļotājs un kanoe airētājs Artūrs Ikšelis; vieglatlēti – Kārlis Lūkass Koloda, Kaspars Lejnieks, Elīza Andra Krūmiņa, Patrīcija Jansone; volejbolists Gustavs Freimanis, florbolisti – Andrejs Šķerbergs, Mariss Bergmanis, Valters Kalnietis, Kristians Ralfs Lavendels; Talsu NSS/Dundaga U-13 un Talsu NSS/Dundaga U-15 volejbola komandas, Sieviešu futbola komanda Talsi, U-16 futbola komanda, Virslīgas florbola komanda Talsu NSS/Krauzers, 2.līgas florbola komanda Talsu NSS/ADAX, 1.līgas florbola komanda Talsu NSS/ZERORISK, Florbola  U-12 komanda un U-9 hokeja komanda.

Esam lepni un priecīgi par tik lielu apbalvojamo pulku.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts