Ir noslēgusies I līga sieviešu futbolā

Ir noslēgusies I līga sieviešu futbolā

    TNSS komanda pārstāvēja Latvijas čempionātu sievietēm I līgā un izcīnīja 6 vietu kopvērtējumā.Pavisam piedalās 8 komandas no dažādiem novadiem Latvijā.Iesākām čempionātu ar ļoti labiem rādītājiem ,bet sezonas garumā vairākām meitenēm un sievietēm traumas nedeva rezultātu ,kā rezultātā izkritām no labākā četrinieka.Sezonas sākumā jau komandai pēc gūtās traumas nepalīdzēja Laura Voltere.Sezona otrajā pusē spējām sakārtot komandas spēli ar tām meitenēm ,kas palika komandā un ar 2 uzvarām 3 spēlēs ierindoties 6 vietā.Visām meitenēm un sievietēm vēlos pateikt paldies par sezonu kā treneris.Lielu darbu ir ieguldījušas visas spēlētājas ,lai tiktu pie rezultāta,bet ar gūtajiem vārtiem varu atzīmēt Artu Eņģeli ,Danu Gulbi .Lielu ieguldījumu centra pozīcijā Kristānai Gulbei un labais sniegums sezonas garumā.Lielu darbu veica aizsardzības līnija , ko spēlēja Krista Eņģele ,Līga Brigmane un Madara Maļinovska ,kas atzīta par Labāko spēlētāju TNSS komandā.Līga ar regulāriem treniņiem un vēlmi apgūt šo sporta veidu iekļauta U-15 Latvijas izlasē , kas augustā startēja Igaunījā.Vēlos izcelt Asnāti Lidermani ar labo spēli vārtsarga pozīcijā.Vēlos kā treneri pateikt paldies arī vecākiem ,kas mani atbalsta,Balgales pagasta pārvaldei un Sporta skolai īpaši par iespēju attīstīt sieviešu futbolu.3 4 5 1

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts