Informācija topošajiem PIRMKLASNIEKIEM un viņu vecākiem

Informācija topošajiem PIRMKLASNIEKIEM un viņu vecākiem

Esi gatavs skolai?

Ja 2023./2024.mācību gadā Jūsu bērns uzsāks mācības 1.klasē, noteikti ir vērts padomāt arī par regulārām sportiskām aktivitātēm ārpus mācībām vispārizglītojošā skolā.

Talsu novada Sporta skolā būs iespēja trenēties 11 sporta veidos: BADMINTONĀ  (Talsos), BASKETBOLĀ (Talsos, Rojā), BIATLONĀ (Talsos), BURĀŠANĀ (Rojā), FLORBOLĀ (Talsos), FUTBOLĀ (Talsos, Sabilē), HOKEJĀ (Talsos), SMAIĻOŠANĀ UN KANOE AIRĒŠANĀ (Talsos), RITEŅBRAUKŠANĀ (Talsos), VIEGLATLĒTIKĀ (Talsos, Rojā), VOLEJBOLĀ (Talsos, Dundagā).

Sadarbībā ar Talsu 2.vidusskolu pirmklasniekiem tiks organizētas vieglatlētikas nodarbības 2 reizes nedēļā, kad treneris audzēkņiem aiziet uz klasi pakaļ un pēc nodarbības aizved atpakaļ.

Bet, ja Jūsu bērns mācīsies citā skolā, tas neliegs viņam iespēju apmeklēt mācību treniņu nodarbības kādā no 11 sporta veidiem, arī vieglatlētikā.

Kamēr bērns vēl nav uzsācis skolas gaitas, Talsu novada Sporta skola piedāvā apmeklēt vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības pirmsskolai.

Šogad nodarbības notiks arī visas vasaras garumā 2 reizes nedēļā. Laiks un vieta tiks precizēts.

Ja Jūsu bērns vēl nav Talsu novada Sporta skolas audzēknis, ir iespēja iestāties sporta skolā un apmeklēt nodarbības. VFS nodarbības interešu izglītībā (pirmsskolas vecuma bērniem) ir bez maksas, bet sākot ar 1.klasi, kad tiks izvēlēts konkrēts sporta veids profesionālajā ievirzē, vecāku līdzfinansējuma maksājums hokejā ir 15 EUR mēnesī, pārējos sporta veidos 7 EUR mēnesī.

Lai iestātos sporta skolā, bērna vecākam vai bērna likumiskajam pārstāvim jānāk uz Talsu novada Sporta skolas administrāciju, Kareivju ielā 12, Talsos un jāraksta iesniegums, jāslēdz līgums. Kopā ar iesniegumu par uzņemšanu, jāiesniedz arī bērna personu apliecinoša dokumenta kopija (labāk dzimšanas apliecības), izziņa no ģimenes ārsta, ka bērns var nodarboties ar paaugstinātu fizisku slodzi (veidlapa Nr.027/u), kā arī bērna fotogrāfija.

Uz tikšanos!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts