Igaunijas čempionāts biatlonā. Atlases sacensības uz Eiropas jaunatnes Olimpisko festivālu.

Igaunijas čempionāts biatlonā. Atlases sacensības uz Eiropas jaunatnes Olimpisko festivālu.

Talsu novada Sporta skolas biatlonisti 28. un 29.decembrī viesojās pie mūsu ziemeļu kaimiņiem igauņiem, lai samērotu spēkus Igaunijas čempionātā biatlonā un atlases sacensībās uz Eiropas jaunatnes Olimpisko festivālu. Pirmajā dienā biatlona sprints. M17 grupā 7,5 km distancē ļoti labs sniegums un izcīnīta 6.vieta Ernestam Solovjovam, viņš šaušanā pieļāva pa vienai kļūdai katrā šautuvē, turpat sekundes attālumā arī Olivers Bresme 7.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 9.vietā, Valters Bresme 17.vietā, Rainers Krišmanis 22.vietā. M19 grupā 7,5 km distancē, pieļaujot pa vienai kļūdai abās šautuvēs, viens aiz otra divi talsenieki – 3.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 4.vietā Kristers Kalašņikovs, Aleksis Samcēvičs 8.vietā, Erasts Bobrovs 11.vietā. W19 grupā 6km distancē Karīna Bernāne ierindojās 8.vietā.

Otrā dienā – masu starti. Un lielākai daļai mūsu sportistu izdevās uzrādīt augstvērtīgāku sniegumu. M17 grupā  10km distancē augstajā 4.vietā Olivers Bresme, viņam pa pēdām sekoja vēl divi mūsējie Adrians Māris Šņoriņš 5.vietā un Valters Bresme 6.vietā, Ernests Solovjovs 8.vietā, Rainers Krišmanis 19.vietā. M19 grupā 10km distancē lielisks sniegums un aizraujoša cīņa līdz finišam – Kristiānam Kārlsbergam un godam nopelnīta 2.vieta, Erasts Bobrovs 6.vietā, Aleksis Samcēvičs 11.vietā, Kristers Kalašņikovs 13.vietā. W17 grupā  7,5 km distancē nieka 3 sekunžu attālumā līdz 3.vietai finišā pietrūka un 5.vietā finišēja Karīna Bernāne.

 

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts