Igaunijas kauss vasaras biatlonā

Igaunijas kauss vasaras biatlonā

Sestdien, 1.augustā Igaunijas pilsētā Hanjā – Munameģa pakājē – notika biatlona sacensības. Lai ieietu sacensību ritmā un iegūtu starptautisku pieredzi, arī Talsu biatlonisti piedalījās šajās sacensībās. Dalībniekiem  sacensībās bija jāveic šaušana uz punktiem un biatlona sprinta distance skrienot. Vislabāk nostartēt izdevās U19 grupas dalībniekam Gatim Reinbergam, kurš šaušanā uz punktiem bija 3.vietā un 4km biatlona sprinta distancē 2.vietā. S19 grupā Viktorija Spruģevica izcīnīja 10. un 11.vietu. U17 grupā Kristiāns Kārlsbergs izcīnīja 2. un 7. vietu, Kristers Kalašņikovs 26.un 12.vietu, Erasts Bobrovs 23.un 14.vietu, Aleksis Samcēvičs 20. un 19. vietu. S17 grupā Karīna Bernāne izcīnīja 8.vietu gan šaušanā uz punktiem, gan biatlona sprinta distancē.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts