Iecavas kauss 2019 futbolā

Iecavas kauss 2019 futbolā

Talsu novada Sporta skolas U8 futbolisti piedalījās futbola turnīrā “Iecavas kauss 2019”. Pirmajā spēle mūsu futbolisti tikās ar mājinieku pirmo komandu un jau no pirmajām minūtēm TNSS futbolisti noteica spēles raksturu un novirzīja spēli uz pretinieku vārtiem. Ar labu saspēli komandā no vārtu priekšas TNSS komandas labā vārtus guva Jēkabs Mikus Himičs. Turpinoties spēlei vēl bija daudz iespēju gūt vārtus, taču veiksme nebija mūsu pusē un, tuvojoties spēles beigām, iekritām Iecavas pretuzbrukumā, neveiksmīgi nospēlējot TNSS vārtu sargam bumba ieripoja vārtos-spēles rezultāts 1-1. Otrajā spēlē gan paliecinoša uzvara pār JDFS Alberts2. Taču ar JDFS Alberts1 komandu spēles rezultātu pirmajā uzbrukumā atklāja JDFS Alberts1 futbolisti-pārsteidza nesagatavotus, bet  TNSS futbolisti pēc 10 sekundē atbildēja ar strauju uzbrukumu un gūtajiem vārtiem un tā arī spēle noslēdzās 1-1. Ceturtajā spēle pārliecinoši uzvarēta FK Iecava2 4-0. Pēdējo spēli TNSS futbolisti sāka loti labi – izvirzījāmies vadībā ar 3-0 bet beigu rezultāts 3-2 TNSS labā. Turnīru noslēdzām ar nezaudētām spēlēm un ierindojāmies 2.vietā aiz mājiniekiem FK Iecava1 komandas.

FK Laidze/Sabile TNSS komandā spēleja: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Krišjānis Cīrulis, Raivis Āboliņš, Ronalds Grīnbergs, Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Valters Jansons.

Paldies par atbalstu FK Laidzei un Talsu novada Sporta skolai!

FK Laidze/Sabile TNSS – Iecava1 1-1

FK Laidze/Sabile TNSS – JDFS Alberts2 2-0

FK Laidze/Sabile TNSS – JDFS Alberts1 1-1

FK Laidze/Sabile TNSS – FK Iecava2 4-0

FK Laidze/Sabile TNSS – AFA Olaine 3-2

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts