Hokejistiem treniņi rit pilnā sparā arī brīvlaikā

Hokejistiem treniņi rit pilnā sparā arī brīvlaikā

Aizvadītajā nedēļā Talsu ledus hallē aktīvi trenējās Talsu novada Sporta skolas /THK visu treniņa grupu jaunie hokejisti.

Nodarbības sākās jau no paša rīta. Vispirms notika ledus treniņi, kur lielāka uzmanība tika pievērsta slidošanas un metienu tehnikas pilnveidošanai. Pēc treniņa sekoja brokastis vietējā kafejnīcā un pēc nelielas pauzes — teorētiskā nodarbība, kurā uz lielā ekrāna tika vērotas un analizētas  aizvadītās spēles. Jaunie hokejisti varēja vērot katrs savu spēli, redzēt savas kļūdas laukumā un turpmāk censties no tām izvairīties. Jāsaka liels paldies trenerim Renardam Brālim, kurš to noorganizēja, kā arī pārējiem treneriem, kuri viņu atbalstīja. Pēc šīs nodarbības neliela pauze, un tad vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, izturības skrējiens, spēka un veiklības vingrinājumi. Pusdienas kafejnīcā un otrs ledus treniņš, kurā lielāka uzmanība tika pievērsta spēles taktikai un spēlētāju disciplīnai attiecīgajās spēles situācijās. Beigu daļā treniņa spēle gan mazākumā, gan skaitliskajā vairākumā.

Pavērojot nodarbības, radās labs iespaids, jo zēni lietderīgi pavadīja brīvlaiku, kārtīgi patrenējās un galvenais — to visu darīja aizrautīgi un ar prieku.

Imants Ziediņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts