Hokejisti turpina trenēties

Hokejisti turpina trenēties

Tuvojoties pavasarim, vēlējos padalīties, kā Talsu hokejisti aizvada savu sezonu pandēmijas iespaidā.

Kā jau visi Sporta skolas bērni, arī hokejisti trenējas āra apstākļos – 1 treneris un 10 audzēkņi, saskaņā ar ierobežojumiem. Tas nozīmē, ka komandas bija jāsadala mazākās treniņu grupās. Mēs izvēlējāmies nedaudz savādāku pieeju treniņu organizēšanai – veicot izbraukumus uz Dundagu un Pastendi. Kad ārā bija sals, treniņi tika aizvadīti uz ledus, vietās, kur tas bija iespējams. Liels paldies jāsaka Dundagas novadā dzīvojošo bērnu vecākiem, kuri uzlēja ledus laukumu un sporta skolas bērniem atļāva rezervēt treniņu laiku. Pastendē ledus laukums netika uzliets, taču pirms katra treniņa paši sagatavojām treniņa vietu. Daži uz treniņu pat ņēma līdzi ne tikai hokeja nūju, bet arī sniega lāpstu.

Salam atkāpjoties, turpinājām trenēties stadionā. Lai arī hokejisti ir pieraduši sezonas laikā uzturēties aukstumā, reizēm arī mūsu audzēkņiem gribējās izlaist nodarbību.

Lai motivētu jauniešus trenēties, uzstādījām komandām mērķi – labi sagatavoties VFS sacensībām. Vissarežģītākā situācija ir ar vecāko treniņa  grupu, kurai šī sezona bija pirmā, kad jāstartē citās Latvijas komandās, jo Talsu hokeja laukuma izmērs neatbilst U17 spēļu norises nosacījumiem. Jaunajās komandās audzēkņi aizvadīja salīdzinoši daudz mazāk spēļu.

Uzlabojoties situācijai ar COVID-19, atsākās Latvijas Čempionāta spēles sievietēm, kurā spēlē arī mūsu audzēkne – Luīze Zemesarāja. Lepojamies, ka Luīze ir pirmā hokejiste no Talsu novada Sporta skolas, kura ir debitējusi U18 Latvijas izlasē. 13.04-14.04 tika aizvadītas pirmās pārbaudes spēles Polijā. Lai gan treniņus šajā sezonā nebija iespējams veikt pilnvērtīgi, Luīze ar savu neatlaidīgo raksturu un vecāku atbalstu pierādīja, ka var būt viena no U18 izlases spēlētājām.

Treneris R.Brālis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts