Hokeja turnīrs Češka Lipa 2019

Hokeja turnīrs Češka Lipa 2019

2019.gada nogalē no 27.-29. decembrim, Talsu novada Sporta skolas  U13 vecuma hokeja komanda piedalījās starptautiskā hokeja turnīrā, Čehijā, Češka Lipa pilsētā. Kopumā turnīrā piedalījās 6 komandas – 1 no Vācijas, 1 no Baltkrievijas, 1 no Slovākijas un divas Čehu komandas, kā arī mūsu pašu hokejisti no Talsiem.

Pirmā spēle tika aizvadīta pret slovāku hokeja klubu “Lions”, spraigā cīņā un nevienai komandai nepiekāpjoties, spēle noslēdzās ar rezultātu 3-3.

Otrā spēle tika aizvadīta pret vietējo Češka Lipa komandu un lielāko spēles daļu TNSS komanda bija vadībā, tomēr tuvojoties spēles noslēgumam, mājinieku komanda izrādījās veiksmīgāka un Talsu komanda piekāpās ar rezultātu 4-3.

Trešā turnīra spēle tika aizvadīta pret Minskas hokeja skolas komandu “Junost”, pirmais periods spēlē tika aizvadīts ļoti labi par spīti pretinieku manāmajam meistarības līmeņa pārākumam, tomēr atlikušajā spēles daļā Minskas komanda palielināja spēles tempu, kopumā izdarot 70 metienus par Talsu TNSS komandas vārtiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 10-1 par labu Minskas komandai, tomēr jāuzteic TNSS vārtsarga Patrika Plūmiņa sniegums, kurš par spīti pretinieku izdarītajam spiedienam, nezaudēja savu cīņas sparu un centību.

Ceturtā spēle tika aizvadīta pret Vācijas komandu “RT Bad Nauhem”, spēle tika aizvadīta līdzīgi kā ar Minskas komandu, pirmo periodu nospēlējot veiksmīgi, tomēr Vācijas komandas individuālā meistarība un ātrums lika Talsu komandai piekāpties. Spēle noslēdzās ar rezultātu 12-1, un vēlreiz jāuzsaka Patrika Plūmiņa spēle vārtos, jo tika izdarīti vairāk nekā 60 metieni vārtu virzienā.

Noslēdzošā turnīra spēle tika aizvadīta pret Čehu klubu “Black Hawks”, pēc divām grūti aizvadītām spēlēm, varēja novērot Talsu spēlētāju pašaizliedzīgāku darbību, aktīvāk darbojoties aizsardzībā un bloķējot metienus. Tomēr spēle noslēdzās ar rezultātu 5-0 čehu komandas labā, jo čehu komandas sagatavotība un spēles meistarība bija salīdzinoši augstāka.

Turnīrā tika gūta neaizstājama pieredze, kas deva iespēju salīdzināt savu spēles līmeni ar citu valstu komandām. Talsu komandas dalībnieki pēc turnīra atzina vēlmi pilnveidot savas spējas un prasmes, lai turpmāk spētu vienlīdzīgāk sacensties ar šāda līmeņa komandām, un gūtu panākumus vietējos Latvijas un starptautiskajos turnīros.  Paldies Talsu novada Sporta skolai un vecākiem, kas atbalstīja un ļāva īstenot dalību turnīrā. Kā arī paldies šoferiem Aivim un Ģirtam par komandas nogādāšanu vajadzīgajos gala mērķos un atpakaļ.

Treneris Renards Brālis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts