Godina Talsu novada izcilākos skolēnus

Godina Talsu novada izcilākos skolēnus

img_9368

 Aivars Lācarus pasniedz apbalvojumu Rolandam Štrobinderam (Foto:  Lelde Meirāne)

12. jūnijā, Talsu 2. vidusskolas aktu zālē tika apbalvoti Talsu novada 2013./2014. mācību gada laureāti profesionālās ievirzes izglītībā, interešu izglītībā un vispārējā izglītībā. Talsu novada domes vadība – priekšsēdētājs Aivars Lācarus, priekšsēdētāja vietniece Sandra Pētersone un Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja Olga Blumbaha kopā ar Izglītības pārvaldes vadītāju Ināru Veismani apbalvoja tos Talsu novada sporta skolas audzēkņus, Bērnu un jauniešu centra (BJC), Mūzikas un Mākslas skolu audzēkņus, kā arī sešu vispārējās izglītības mācību iestāžu skolēnus, kas ieguvuši augstus rezultātus sacensībās, konkursos un skatēs un mācību olimpiādēs valsts mērogā.

 

Naudas balvas tika pasniegtas 15 854 eiro apmērā. Naudas balvas saņēma 88 skolēni, 34 pedagogi un 15 kolektīvi, un komandas no Talsu novada sporta skolas, Talsu novada Mūzikas un Mākslas skolām, Talsu novada BJC un skolu interešu izglītības kolektīviem, kā arī vispārējās izglītības skolām. Kopumā šajā dienā pateicības saņēma un tika sumināti pavisam 92 skolēni, 56 pedagogi, kas izcili un aktīvi strādājuši visa mācību gada laikā. Skolēni saņēma ne tikai pašvaldības sarūpētās balvas, bet arī SEB bankas apbalvojumus.

 

Sporta sasniegumos apbalvojumus saņēma Uvis Zemturis, Rinalds Ozolnieks, Edgars Šteins, Kārlis Karlštrems, Linards Baumanis ar treneri Saivu Rodiņu, Krišjānis Suntažs, Luīze Katrīna Zeļģe, Rolands Štrobinders, Signe Jēkabsone un Dāvis Ūdris ar treneri Mārci Štrobinderu, Niklāvs Paipals, Laura Anna Krauze, Grieta Kļaviņa, Elena Miezava un Kristīne Jansone ar treneri Jāni Vīriņu, Miks Oskerko, Kristaps Kļava un Emīls Sauka ar treneri Andri Jansonu, Jēkabs Jānis Akermanis, Jēkabs Uldis Makstnieks, Aigars Roderis Roderts, Andris Raivis Verners, Patriks Kandis, Annija Kuzma, Anna Akermane, Mārtiņš Vārna, Ēriks Demiters, Matīss Bisenieks, Dāvis Rapītis un Ričards Meženieks ar treneri Jāni Pētersonu. Guntis Kundziņš, Guntars Kundziņš, Kristaps Smilgainis, Roberts Akmens, Roberts Brālis, Arnolds Kudrjavcevs ar treneri Zigurdu Zujevu, Aksels Bresme ar treneri Kasparu Sakniņu, Arvis Robalds, Andris Robalds, Jānis Šņoriņš, Andrejs Zikovs, Ivo Līdaks un Nauris Birkentāls ar treneri Andri Šņoriņu, Renārs Birkentāls ar treneri Jāni Neimani, Laima Edīte Cīrule, Kristers Ansons ar treneri Gunāru Ķiepi, Elīza Matroze un Alise Kalēja ar treneri Aivaru Pekmani un Sidnija Freimane ar augstiem sasniegumiem jāšanas sportā. 

img_9510

 Treneris Zigurds Zujevs ar smaiļošanas un kanoe airēšanas sportistiem (Foto:  Lelde Meirāne)

Sporta sasniegumu apbalvojumus komandās saņēma Talsu novada Sporta skolas komanda riteņbraukšanā – Kristers Ansons, Ronalds Zlotņikovs, Raimonds Zlotņikovs, Miks Kaniļevs ar treneri Gunāru Ķiepi, florbola komandas dažādās vecuma grupās ar treneriem Natāliju Joničenko un Mārtiņu Maķevicu, kā arī meiteņu volejbola komanda ar treneri Aivaru Pekmani, kas „Lāses kausā” izcīnīja 1. vietu.

 

Talsu novads var lepoties, ka šeit ir tik talantīgi un gribasspēka pilni jaunieši, kas nes Talsu vārdu ārpus novada robežām, un spēj savu talantu attīstīt tik dažādās jomās. Īpaša pateicība arī laureātu vecākiem un skolotājiem, kas atbalsta un cenšas motivēt nenolaist spārnus grūtā brīdī, palīdz izturēt un izkopt katra īpašo spēju parādīt sevi pasaulei.

 

/Informācija ņemta no Ingas Priedes veidota raksta, vairāk lasi šeit: http://www.talsi.lv/aktualitates/godina_talsu_novada_izcilakos_skolenus /

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts