Futbols. 2018.gada sezonas apskats.

Futbols. 2018.gada sezonas apskats.

Noslēgusies 2018.gada futbola sezona. Atskatoties uz izvirzītajiem mērķiem sezonas sākumā un par sasniegumiem sezonas laikā kopumā – Latvijas čempionātā Talsu Novada Sporta Skolas komandas piedalījās trīs vecuma grupās U13, U14 ,U15, kā arī atsevišķi audzēkņi spēlēja U18 Jūrmalas Sporta Skolas komandas sastāvā. Katrai no šīm komandām bija savi mērķi ,ko sezonas garumā esam izpildījuši.
U13 galvenais mērķis bija “iespēlēt” komandu un nokļūt Latvijas finālā, ko arī sasniedzām, izcīnot 6.vietu. Latvijas finālā ieguvām to pieredzi, kas varbūt pietrūka, lai cīnītos par medaļām. Pirmajās spēlēs finālā spēlētāji bija satraukušies, un to varēja redzēt laukumā, jo, manuprāt, zaudējām pārliecību. Pirmās spēles izskaņā piekāpāmies Latgales komandai, kuras sniegums turnīrā bija ļoti labs un nespējām atjaunoties vairāk psiholoģiski. Katra nākamā spēle bija “viļņaina” un pieļāvām vienkāršas kļūdas, ko beigās nevarējām labot. Pēdējā finālturnīra dienā komanda visiem klātesošajiem bija kā pārsteigums un aizvadīja pret Valmieras centra komandu fantastisku paraugspēli, kas priecēja skatītājus.Tā bija “viena vesela” komanda un strādāja ,kā viens mehānisms, jo uzvarējām visās līnijās. Edgaram 2 vārti, fantastisks sniegums Denisam un Kārlim, Matīss ar Ralfu kā centra aizsargi un, protams, droša vārtsargu spēle. Jāsaka paldies visai komandai un vecākiem ,kuri ieradās uz spēlēm.
U14 galvenais mērķis bija spēlētāju spēļu pieredze, kur kā treneris neskatos uz rezultātu, bet personībām – kā notiek attīstība un izaugsme. Šajā sezonā lielu pieredzi ieguva 2004.gadā dzimušie futbolisti, kuri jau stabili iekļāvušies U15 komandā. Sezonas garumā tika izrādīta liela vēlme spēlēt ar motivāciju un interesi. Vēlos uzteikt Krišjāni, Rinaldu, Rafaelu, Markusu A. un Samuelu.
U15 komanda ir izpildījusi savus nospraustos mērķus šajā sezonā un izcīnījusi 1. vietu Latvijā Attīstības grupā, kas pirmo reizi vēsturē Talsu novadam ļaus startēt Meistarības grupā 2019.gadā. Esam gājuši garu un grūtu ceļu,lai kaut ko tādu sasniegtu un varu teikt, ka tas ir kopējs komandas darbs: vecāki, bērni ,treneri, Skolas vadība, kā arī viss apkalpojošais personāls. Šī ir komanda ,kas jau iepriekšējā sezonā izcīnīja bronzu un mēs soli pa solim ejam uz augšu. Varu izteikt paldies visiem maniem kolēģiem,kas ar savu klātbūtni piedalījās komandas izaugsmē. Gribu atzīmēt vienu no saviem labākajiem spēlētājiem U-15 komandā, kas arī, vārda īstajā nozīmē, kapteinis – Rihars Gedrovics. Riharda ieguldījums komandā ir ļoti svarīga sastāvdaļa, kas pozitīvi ietekmē un motivē ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā. Mūsu mērķis nav apstāties,bet gatavoties jauniem izaicinājumiem.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts