Futbolisti aizvada pirmās spēles Latvijas Republikas Kurzemes reģiona čempionātā futbolā

Futbolisti aizvada pirmās spēles Latvijas Republikas Kurzemes reģiona čempionātā futbolā

Kopbilde

    Pirmās sezonas spēles 18. aprīlī aizvadīja mūsu U11 (2004.g.dz) futbolisti. Spēlējām Ventspilī un talsinieki atgriezās ar divām uzvarām. Pirmā spēle bija pret spēcīgo FA Ventspils 1. Mūsu futbolisti spēlēja ļoti labi pirmajā puslaikā, diemžēl otrajā puslaikā tika ielaisti divi vārti un spēle tika zaudēta ar rezultātu 0:2. Pēc tam tika uzvarēta FA Ventspils 2 un FA Ventspils 3 ar rezultātiem 3:0 un 5:0. Spēlētāji pēc garās ziemas sezonas nebija spēlējuši ārā, tādēļ bija grūti pierast pirmajā spēlē pie laukuma seguma. Komanda gan ātri spēja adaptēties un izcīnīt divas svarīgas uzvaras.

19.aprīlī Ventspilī pirmās spēles aizvadīja arī U10 Talsu NSS futbolisti. Šajā vecuma grupā Talsus pārstāv divas komandas- Talsu NSS un Talsu NSS/FK Laidze. Talsu NSS komandā spēlē bērni, kuriem nav tik liela spēļu pieredze, kā arī tie, kuri trenējas mazāk par gadu futbolā. Komandai neveicās, jo tika piedzīvoti smagi zaudējumi FA Ventspils 1 komandai ar rezultātu 0:9, FA Ventspils 2 tika zaudēts 1:14, bet FA Ventspils 3 ar 1:9. Priecē, ka spēlētāji cenšas un cīnās katrā spēles epizodē. Komandā labi spēlē Ralfs Mihaiels Gulbis un Eduards Silgals. Čempionātā šī komanda ir īpaša ar to, ka komandā spēlē piecas meitenes.

    Savukārt, 26. aprīlī trenera Jāņa Motivāna vadībā U10 (2005.g.dz.) Talsu NSS/FK Laidze un Talsu NSS futbolisti devās uz Liepāju. Talsu NSS/FK Laidze aizvadīja pirmās spēles čempionātā, bet Talsu NSS jau bija aizvadījuši. Talsu NSS/FK Laidze pirmā spēle pret Priekule/LRSS. Sākumā grūti bija pierast pie laukuma seguma, bet uzvarējām spēli 3:1. Nākamā spēle bija pret spēcīgo FK Liepāja/LSSS, kura, iespējams, ir spēcīgākā komanda Latvijā šajā vecuma grupā. Spēles sākums bija saspringts un pēc pretinieku stūra sitiena zaudējām vārtus. Otrajā puslaikā pēc lieliska apvešanas manevra Deniss Kristiāns Jaunkalns spēja aizskriet viens pret vienu ar vārtsargu un gūt vārtus- rezultāts 1:1. Pēc šiem vārtiem liepājnieki strauji aktivizējās un sāka dominēt, kontrolējot bumbu ap mūsu komandas soda laukumu un radot bīstamas situācijas. Spēles izskaņā Deniss prata pārķert pretinieku piespēli un atkal aizskriet un gūt uzvaras vārtus. Fantastiska spēle, kuru uzvarējām 2:1. Jāatzīmē, ka pretinieki bija ļoti spēcīgi un šosezon viņiem ir divu ļoti labu spēlētāju papildinājums arī no Kuldīgas. Nākamā spēle pret FK Liepāja/LSSS 2, kura ir gandrīz tik pat meistarīga kā pirmā viņu komanda. Spēle tika zaudēta 1:2. Sāpīgi, ka komanda vārtus ielaida pēdējās sekundēs. Lieliski šīs spēles aizvadīja visa komanda, bet īpaši jāizceļ Deniss Kristiāns Jaunkalns un Daniels Kristbergs.

    Talsu NSS futbolistiem, diemžēl atkal smagi zaudējumi pret FK Liepāja/LSSS 0:12, pret FK Liepāja/LSSS 2 0:10. Pēdējā spēlē pret Priekule/LRSS 2:8. Ļoti labi nospēlēja Ralfs Mihaiels Gulbis.

    Tajā pašā dienā spēles Liepājā aizvadīja arī U12 (2003.g.dz.) Talsu NSS/FK Laidze futbolisti. Pirmā spēle pret FK Liepāja/LSSS 2. Spēles sākums bija daudzsološs, jo mūsu komanda prata izveidot bīstamus momentus, bet vārtus iesist neprata. Pretinieki guva vārtus pēc stūra sitiena. Pēc tam Aivis Ļutjanskis aizskrēja viens pret vienu un izlīdzināja rezultātu. Turpinājums nepadevās un tika ielaisti vēl pieci vārti un pašās spēles beigās ar ļoti skaistu tālsitienu vārtus guva Ralfs Burka. Spēle noslēdzās 2:6. Otrā spēle pret FK Liepāja/LSSS 3. Pēc diviem ātri ielaistajiem vārtiem komanda morāli bija sagrauta un tika piedzīvots sāpīgs zaudējums 1:9. Jāatzīmē, ka spēlējām novājinātā sastāvā. Saslimuši bija abi komandas vārtsargi un uzbrukuma līderis Mārcis Roberts Krūmiņš. Diemžēl sezonas sākums komandai nav izdevies.

1.maijā sezonu atklāja arī U9 (2006.g.dz.) Talsu NSS 1 un Talsu NSS 2 futbolisti. Šajā vecuma grupā mums arī ir divas komandas. Talsu NSS 2 komandā spēlē 2007. gadā dzimušie zēni, kuri ir ļoti meistarīgi un talantīgi. Pirmie spēles aizvadīja Talsu NSS 2 futbolisti, kuri grūtā cīņā uzvarēja FA Ventspils 2 komandu. Pēc tam zaudēja FA Ventspils 1 komandai 0:2. Bet pēc tam uzvarēja FK Liepāja/LSSS 4 un FK Liepāja/LSSS 3 ar rezultātiem 12:0 un 3:0. Savukārt, Talsu NSS 1 pirmajā spēlē uzvarēja FK Liepāja/LSSS 4 ar rezultātu 4:0. Pēc tam 2:1 uzvarēja FK Liepāja/LSSS 3 un nospēlēja divas spēles neizšķirti 0:0 ar komandām FA Ventspils 2 un FA Ventspils 3. Abas komandas nospēlēja ļoti labi, no Talsu NSS 1 komandas labu sniegumu parādīja Henrijs Strēlis un Ralfs Mihaiels Gulbis, bet no Talsu NSS 2 komandas priecēja Dans Daniels Pētersons, Toms Bodnieks un Tailers Tīģeris.

    U11 (2004.g.dz.) 2. maijā aizvadīja spēles Liepājā. Komanda bija labi uzsākusi sezonu, tādēļ tika cerēts uz tādu pašu turpinājumu. Diemžēl trīs spēlēs spējām izcīnīt tikai vienu punktu. Pirmajā spēlē tika nospēlēts neizšķirti (0:0) ar FK Liepāja/LSSS 3. Pēc tam zaudējām 0:2 FK Liepāja/LSSS 2, bet pēdējā spēlē smags zaudējums FK Liepāja/LSSS- 0:10. Komanda sešās spēlēs ir izcīnījusi septiņus punktus, kas nav nemaz tik slikti.

9. maijā U10 (2005.g.dz.) Talsu NSS/FK Laidze devās uz Ventspili, lai aizvadītu spēles pret ventspilniekiem. Sezonas sākums bija izdevies izcils- izcīnītas divas uzvaras trijās spēlēs. Pirmā spēle bija jāaizvada pret spēcīgāko ventspilnieku komandu FA Ventspils 1. Spēles sākums ļoti neveiksmīgs, ielaisti trīs vārti pēc rupjām kļūdām aizsardzībā. Pirmais puslaiks noslēdzas 0:3. Pārtraukumā komanda tika uzmundrināta un atgādināts par fantastisko uzvaru pār Liepājas spēcīgāko komandu- viss ir iespējams. Komanda šajos vārdos ieklausījās un otrajā puslaikā dominēja laukumā. Divus skaistus vārtus guva Deniss Kristiāns Jaunkalns. Spēles izskaņā ventspilnieki tika iespiesti viņu soda laukumā un nepārtraukti apdraudēti ar bīstamiem sitieniem. Diemžēl spēles izskaņā izlīdzinājumam mazliet pietrūka- Deniss trāpīja tikai pa vārtu pārlikni, un spēle tika zaudēta 2:3. Nākamā spēle bija jāaizvada pret FA Ventspils 2, ko viegli uzvarējām ar 5:0. Un pēdējā spēle pret FA Ventspils 3, kura ir ļoti labi sagatavota fiziskai un aktīvai spēlei. Pirms spēles komanda tika brīdināta, ka būs aktīvs presings no pretiniekiem, diemžēl atkal mūsējie nebija gatavi šādam pavērsienam un spēles sākums 0:3. Puslaika pārtraukumā trenerim Jānim Motivānam nācās teikt skarbākus vārdus. Otrais puslaiks pagāja smagā cīņā, bet mūsu futbolisti prata atspēlēties, jo trīs vārtus guva Deniss Kristiāns Jaunkalns un pēdējos no tiem, spēles pēdējā minūtē. Labi, ka tā, pēc spēles secināja treneris Motivāns. Ventspils treneris, savukārt bija ļoti neapmierināts, jo viņa spēlētāji neprata apturēt mūsu uzbrucēju Denisu Kristiānu Jaunkalnu. Šajās spēlēs īpašu uzslavu ir pelnījis arī Kārlis Krampe, kurš ļoti labi cīnījās divcīņās un dalīja izcilas piespēles uzbrucējiem.

    Tajā pašā dienā spēles aizvadīja arī U12 (2003.g.dz.) futbolisti. Sezonas sākums nebija izdevies- divi smagi zaudējumi. Tādēļ šodien tika cerēts uz vismaz vienu uzvaru no divām spēlēm. Komanda bija gandrīz labākajā sastāvā. Priecēja, ka zēni bija noskaņojušies uzvarēt. Pirmā spēle pret FA Ventspils 1. Spēles sākums ļoti labi padevās, bet turpinājumā tika ielaisti seši vārti un piedzīvots zaudējums 0:6. Grūti pārmest zēniem, jo cīnījās cik spēka, vienkārši pretinieki bija daudz meistarīgāki. Otrā spēle pret FA Ventspils 2. Arī šoreiz talsiniekiem spēles sākums padevās ļoti labi un ātri tika gūti divi vārti. Otrajā puslaikā atkal divi vārti zaudēti, bet spēles izskaņā pratām tomēr uzvarēt- 3:2. Izšķirošos vārtus mūsu komandas labā guva Ralfs Burka. Šajā sabraukumā labu sniegumu demonstrēja Rihards Brizga un Niks Smilškalns. Komandai četrās spēlēs ir izcīnīta viena uzvara un trīs zaudējumi.

16. maijā pirmās spēles šajā sezonā notika Talsos. Sliktos laikapstākļos uz šo sabraukumu bija ieradušās U10 un U12 vecuma komandas no Liepājas, Brocēniem un Saldus. Pirmā spēle bija Talsu NSS/FK Laidze U10 (2005.g.dz) futbolistiem pret FK Liepāja/LSSS 3. Spēle ritēja ļoti līdzīgi, abām komandām bija labas iespējas gūt vārtus, tomēr spēle noslēdzās 0:0. Ļoti žēl, ka nespējām izcīnīt trīs punktus, vairākas ļoti labas iespējas nepratām izmantot. Nākamie spēles aizvadīja U10 Talsu NSS un U12 Talsu NSS/FK Laidze komandas. Mūsu mazākie futbolisti diemžēl zaudēja ar 1:8 FK Liepāja/ LSSS 5, vārtus guvas Mihaiels Gulbis. U12 komanda zaudēja Brocēnu NBJS ar 1:3, vārtus guva Edgars Voronovs. Otrajā spēlē U10 Talsu NSS/FK Laidze uzvarēja pārliecinoši FK Liepāja/LSSS 4 ar rezultātu 7:0. Lieliski nospēlēja Kārlis Krampe, Deniss Kristiāns Jaunkalns un Edgars Zaļupe. U10 Talsu NSS komanda zaudēja 0:15 FK Liepāja/ LSSS 3. Komanda spēlēja ļoti slikti aizsardzībā, tādēļ nācās piedzīvot smagāko zaudējumu šajā sezonā. U12 komanda savu otro spēli aizvadīja pret Saldus SS, kurai piekāpās ar 0:1. Visu spēli dominēja mūsu futbolisti, bet diemžēl neprata realizēt savas iespējas. U10 Talsu NSS/ FK Laidze aizvadīja savu pēdējo mājas spēli pret FK Liepāja/LSSS 5. Komanda nospēlēja ļoti slikti, jo izcilas izdevības neprata izmantot un piekāpās 2:3, kas ļoti sarežģīja komandai iekļut labāko četrniekā, kuri cīnīsies par ceļazīmi uz Latvijas Republikas finālturnīru. Savukārt otra U10 komanda- Talsu NSS nospēlēja ļoti cienījami pret  FK Liepāja/LSSS 4, zaudējot tikai 1:2. Vārtus atkal guva Ralfs Mihaiels Gulbis. Kopumā atskatoties uz mājas spēļu rezultātiem- nebija no labākajām dienām mūsu futbolistiem.

17. maijā U9 (2006.g.dz.) devās uz Kuldīgu, lai aizvadītu spēles pret Liepājas, Nīcas un Kuldīgas komandām. Talsu NSS 1 uzvarēja Kuldīgas NSS ar 3:2 un FK Liepāja/LSSS 2 ar 4:2, savukārt zaudēja ar 2:3 FK Liepāja/LSSS un ar 1:2 FK Nīca/LRSS. Talsu NSS 2, diemžēl zaudēja visas spēles. FK Liepāja/LSSS 2:3, FK Nīca/LRSS 0:2, FK Liepāja/LSSS 2 1:2 un Kuldīgas NSS 0:4. Šajā sabraukumā ļoti labi nospēlēja Roberts Sproģis, Oskars Mednis, Markuss Upenieks, Henrijs Strēlis, Dans Daniels Pētersons, Toms Bodnieks un Eduards Silgals.

Cerēsim uz labākiem rezultātiem atlikušajās spēlēs. Sīkāka informācija mājas lapā: http://kurzeme.lff.lv/jaunatne/kurzemes-%C4%8Dempion%C4%81ts-f8/2015-futbols-8-pret-8.html

Bildes no spēlēm varat apskatīt un lejuplādēt http://failiem.lv/u/xahmmpz , kā arī http://failiem.lv/u/qtfbhiw

 

Futbola nodaļas treneri: J. Motivāns, Aivars Eņģelis, Sergejs Uvarovs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts