Talsu novada Sporta skolas U18 un U14 futbola komandām sezona rit pilnā sparā

Talsu novada Sporta skolas U18 un U14 futbola komandām sezona rit pilnā sparā

Talsu novada Sporta skolas U18 futbola komanda aizvadīja divas spēles – vienu izbraukumā un otra mājas. Abas spēles beidzās ar zaudējumu. 1.jūnijā Talsos īpaši interesantos laika apstākļos spēlē pret FS METTA zaudējums 2-4, bet izbraukumā 5.jūnijā pret AFA Olaine zaudējums – 1:10. Komanda izprot situāciju, jāturpina intensīvi trenēties, īpaši pievēršot uzmanību komandas saliedēšanai. Nākošā spēle jau 13.jūnijā.

1.jūnijā mājas spēle notika arī Talsu novada Sporta skolas U-14 AT komandai. Spēles laukumā tikāmies ar RFK/Rīga komandu. Diemžēl – sāpīgs zaudējums 0-11.

Treneri: Aivars Eņģelis, Sandris Krūmiņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts