Futbola turnīrs Paņevežos, Lietuvā

Futbola turnīrs Paņevežos, Lietuvā

DSCF4099

No 8.-9. novembrim Talsu novada Sporta skolas SSG grupas (2007.gadā dzimušie) futbolisti, kopā ar treneri Sergeju Uvarovu, devās uz futbola turnīru Lietuvā, Paņevežos.

Zēni ļoti gaidīja šo braucienu un centīgi gāja uz treniņiem. Treneris Sergejs ir prasīgs un treniņus organizē ļoti aktīvus un interesantus. Ieguldītais darbs vainagojās ar lieliskiem rezultātiem – puiši pirmo no 5 spēlēm uzvarēja ar rezultātu 13:0. Par šo faktu pārsteigts bija pat treneris. Jau sākot no pirmās spēles mūsu zēni rādīja ļoti labu spēli un tas lietuviešu treneriem, spēlētājiem un vecākiem lika nojaust, ka esam atbraukuši, lai uzvarētu. Arī pārējās 4 spēlēs zēni bija malači un ielaida tikai vienus vārtus. Pēdējās divas spēles bija pret spēcīgākajām lietuviešu komandām un, ar lielisku vecāku atbalstu un trenera spēles vadīšanu, zēni arī tās uzvarēja ar rezultātiem 4: 1 un 5:0.

Par savu ļoti labo sniegumu futbolisti nopelnīja zelta medaļas un kausu. Par labāko turnīra spēlētāju tika atzīts mūsu uzbrucējs Dans Daniels Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts