Futbola apskats ziemas sezonā futbolā telpās U-11, U-12, U-13, U-14, U-16

Futbola apskats ziemas sezonā futbolā telpās U-11, U-12, U-13, U-14, U-16

U11 Latvijas čempionāts ziemā futbols telpās Kurzemes posms

2006.gadā dzimušie zēni ziemas posmā finālā par 3. vietu ar Nīcu pēcspēles sitienos piekāpās un izcīnīja 4. vietu. Šī grupa ir ļoti papildinājusies ar jauniem spēlētājiem, kas pastiprina komandu, bet vēl pietrūkst spēļu pieredzes. Šajā komandā viens no labākajiem spēlētājiem ir Kārlis Krampe, kurš ir ilggadējs sporta skolas audzēknis ar lielu spēļu pieredzi. Jaunie spēlētāji, atnākot no citiem sporta veidiem, ļoti cenšas celt fizisko un tehnisko sagatavotību, tomēr, pietrūkstot spēļu pieredzei, nevaram nodrošināt stabilu spēli, kas arī  ietekmē rezultātu. Ir spēlētāji, kuri pastiprina U12 komandu.  Viens no mīnusiem ir treniņa procesi vairākās treniņu vietās, kas ietekmē taktisko un psiholoģisko stabilitāti, jo pārsvarā puiši satiekas tikai spēļu dienā.

U12 Latvijas čempionāts ziemā futbols telpās Kurzemes posms

Šī komanda ir viena no perspektīvākajām, kas vairāku gadu garumā spējusi savākt ap sevi ļoti daudz talantīgu spēlētāju, bet dažādu iemeslu dēļ, treniņa procesiem notiekot vairākās vietās, psiholoģiski zaudējam dažas spēles, kas ietekmē  rezultātu turnīra tabulā. Arī šajā ziemas čempionātā neiekļāvāmies starp 4 labākajām finālistēm un palikām piektajā vietā, kas samērā neatbilst šīs grupas spējām. Ceram nākotnē uzlabot iespējas trenēties kopā un iesaistīt vasaras sezonā pie  vecākiem spēlētājiem, kas dos spēļu pieredzi un sagatavošanos lielajam futbolam. Puiši ir ļoti talantīgi taktiskā, tehniskā un fiziskā sagatavotībā, bet pēc treneru domām, zaudējam psiholoģiskajā jomā, jo spēles ir ļoti strāvainas un pietrūkst stabilitāte. Galvenais pluss, ka komandā sākusies konkurence starp spēlētājiem visās laukuma pozīcijās, kas liecina par izaugsmi. Mūsu komandā ir divi stabili vārtsargi, kuru starpā varam vienlīdzīgi dot spēļu laiku. Viens no līdera spēlētājiem ir Deniss Kristiāns Jaunkalns. Paldies puišiem par sezonu un veiksmi vasaras sezonā!

U13 Latvijas čempionāts ziemā futbols telpās Kurzemes posms

U13 komanda, 2004. gadā dzimušie, ir izveidota no samērā jauniem spēlētājiem, kas iestājušies sporta skolā un, tāpēc šī grupa tiek pastiprināta ar 2005. gada spēlētājiem, kuriem tiek dota lielāka spēļu pieredze, kas noderēs turpmākajā attīstībā. Tomēr komanda pozitīvi progresē, balstoties uz dažiem audzēkņiem, kuriem treniņu pieredze ir lielāka. Viens no 2004. gada aktīvākajiem un stabilākajiem spēlētājiem ir Krišjānis Grohjackis. Liels paldies jāsaka visiem 2005. gada  spēlētājiem. Vārtsarga līnijā lielu izaugsmi 7 mēnešos izpelnījies Miks Ezergals. Komanda regulārajā čempionātā izcīnīja 6. vietu, ar iespējām piedalīties Kurzemes čempionāta finālā, kurā, piekāpjoties Grobiņai, palikām 2. vietā. Tas ir ļoti liels panākums šai grupai, kurai ļoti daudz jāstrādā pie psiholoģiskās sagatavotības, kas ir liels daudzu spēlētāju mīnuss – nepārliecinātība, neizlēmība, kurā parādās mazā spēļu prakse.

U14 Latvijas čempionāts ziemā futbols telpās Kurzemes posms

Regulārajā čempionātā piedalījās 7 komandas. Mēs  izcnījām 2. vietu Kurzemē, kas  ļāva piedalīties Latvijas finālā, kurā Talsu NSS komanda trešo un ceturto vietu dalīja ar vienādu punktu skaitu. Un sakarā ar nolikumu, kurā mēs savstarpējo spēli bijām zaudējuši palikām 4. vietā. Šī bija trešā reize, kad Talsu komanda spēlē Latvijas finālā un otrā reize, kad izcīnam 4. vietu, paliekot aiz godalgotā trijnieka. Puiši pa šiem gadiem ļoti progresējuši un jau izveidojušies līderi. Mīnuss, ka trenējamies lielāko daļu divās vietās un epizodiski pazaudējam sadarbību taktiskajā ziņā. Šajā vecuma grupā esam izveidojuši stabilu spēlētāju skaitu, kas ir tehniski un taktiski gatavi spēlēt un ceram uz viņu panākumiem. 2 spēlētāji ir iekļauti Kurzemes izlasē – Rihards Gedrovics un Dzintars Roze, kā arī Kurzemes izlases trenera uzmanību izpelnījās Aivis Ļutjanskis. No komandas daži puiši spēlē  Talsu novada futbola komandās, kas viņiem dod spēļu pieredzi, spēlējot  dažādos sastāvos. Paldies puišiem par pacietīgu darbu un attieksmi.

U16 Kurzemes ziemas čempionāts telpu futbolā

Kurzemes ziemas čempionātu uzsāka 7 komandas, no kurām viena turnīra laikā izstājās. Regulārajā čempionātā 3 komandas bija ar vienlīdzīgu spēka samēru, kas arī atspoguļojās turnīra tabulā. Fināla spēlēs satikās Liepājas, Grobiņas, Saldus un Talsu komandas. Talsu NSS par 1. vietu cīnījās ar Saldus komandu, kurā piekāpāmies sīvā cīņā. Talsu NSS šajā vecuma grupā, izcīnot 2. vietu, pierādīja, ka ir ļoti daudz strādājusi pie tehniskā un taktiskās sagatavotības, kuru arī kaldināja piedalīšanās novada čempionātā. Novada čempionātā  Talsu NSS jaunieši startēja 3 komandās B grupā, bet atsevišķi spēlētāji papildināja A grupas komandas. Mēs, kā treneri nevaram nosaukt vienu konkrētu spēlētāju, bet priecājamies par ieguldīto darbu un izaugsmi. Ir jaunieši, kas pārstāvēja arī 2. līgas spēles, tomēr viens no  klupšanas akmeņiem ir, ka mums treniņi lielāko daļu nav vienkopus, kas varbūt arī pietrūka fināla spēlē, lai izcīnītu augstāku vietu. Paldies, novadam par iespēju startēt novada čempionātā sporta skolas audzēkņu grupai.

Treneris Aivars Eņģelis

fut_u11 fut_u14 Fut_u16

u11 u12

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts