Florbolisti no Tallinas ar medaļām!

Florbolisti no Tallinas ar medaļām!

talsikrauzerstallina

Komandas “Talsu NSS/Krauzers” kopbilde (treneris – M.Maķevics)

Ar medaļām no Tallinas atgriezušās “Talsu NSS/Krauzers”  un “Talsu NSS/RROOOMM” komandas! “Talsu NSS/Krauzers” 2003.gadā dzimušo zēnu grupā desmit komandu konkurencē ieņēma otro vietu, bet “Talsu NSS/RROOOMM” 18 komandu konkurencē izcīnīja augsto trešo vietu.

2003.gadā dzimušo zēnu grupā “Talsu NSS/Krauzers” pirmajā spēlē ar 5:3 apspēlēja Igaunijas “Sparta SK”, otrajā spēlē ar 9:0 tika pārspēta “Valmieras BSS”, trešajā apakšgrupas spēlē tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 8:3 “Rubenei”, bet apakšgrupas pēdējā spēlē ar 11:2 tika sagrauta “Snell´s AFC” no Somijas. Pusfinālā “Talsu NSS/Krauzers” tikās ar “Ulbroka/FS Masters”, kas tika uzveikti ar 4:1, bet finālā tika vēlreiz atzīts “Rubenes” pārākums ar 5:2. Savukārt mačā par trešo vietu “Ulbroka/FS Masters” ar 5:3 uzveica “LoiskeFaarao” no Somijas, tādejādi Latvijas komandām nodrošinot visu goda pjedestālu.

1999.gadā dzimušo grupā “Talsu NSS/RROOOMM” jau pirmajā mačā tikās ar turnīra spēcīgāko komandu, kura vēlāk kļuva par turnīra čempioniem, “Rangers” no Somijas, mūsējie tikai spēles beigās spēja pielāgoties pretinieku tempam un piedzīvoja zaudējumu ar 2:5. Otrajā spēlē pārliecinoša uzvara 6:1 pār Engures “Korsāriem”, bet izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā vēlviena pārliecinošas uzvara ar 7:1 par Somijas “SB ProPenguins”. Ceturtdaļfinālā “Talsu NSS/RROOOMM” tikās ar vēlvienu Latvijas jaunatnes čempionāta komandu FBK “SĀC”, kura bija pastiprinājusies ar FK “Rīga” rezultatīvākajiem spēlētājiem un treneriem. Sīvā cīņā izdevās izcīnīt uzvaru ar 4:3 un iekļūt pusfinālā. Pusfinālā neveicās ar realizāciju un nācās atzīt Ulbroka/FS Masters pārākumu 1:3. Mačā par trešo vietu mūsējie tikār ar Somijas “Jokerit”, pārsvarā nācās darboties no aizsardzības, bet pēc veiksmīgas standartsituācijas izspēles panācām 1:0. Tikai otrā puslaika izskaņā pretinieks rezultātu izlīdzināja un sekoja trīs soda metienu sērija, kurā ar 3:2 pārāki bija “Talsu NSS/RROOOMM”. Finālā tikās “Ulbroka/FS Masters” un “Rangers”, kur pārāki bija somu reindžeri ar 8:3. Kopumā turnīrā “TallinkFloorballCup” piedalījās 151 komanda.

 

talsirrooommtallina

Komandas “Talsu NSS/RROOOMM” kopbilde (treneris M.Maķevics)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts