Florbolisti pēc neliela pārtraukuma atsāk sezonu ar uzvaru Lielvārdē

Florbolisti pēc neliela pārtraukuma atsāk sezonu ar uzvaru Lielvārdē

Talsu NSS / Krauzers komanda pēc ilgā izlašu pārtraukuma veiksmīgi aizvadījusi spēli Lielvārdē, kurā izcīnīta uzvara ar rezultātu 8:6.

Lielisku spēli aizvadīja komandas līderi – V.Kalnietis 3 (3+0), R.Polis 3 (2+1), T.Akmeņauks 3 (1+2) un A.Raitums 2 (1+1). Vārtos stabili darbojās S.G.Siliņš, kurš atvairīja 24 no 30 pretinieku metieniem. Noteikti var atzīmēt T.Krūzes vārtu guvumu, kurš vārtus Virslīgā nebija guvis 5 gadus. Pie rezultatīvām piespēlēm tika M.Fogelis un A.Blumbahs.

Nākamās mājas spēles 26.novembrī:

1.līga 13.00 Talsu NSS / Zerorisk – FK Ozolnieki

Virslīga 17.00 Talsu NSS / Krauzers – Rubene

 

Artis Raitums

Florbola klubs Talsi

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts