Florbolbumbiņas cīņas Ķekavā

Florbolbumbiņas cīņas Ķekavā

Svētdien, 27.novembrī MU-10 vecuma grupas meitenes no Talsu NSS devās uz Ķekavu mācīties spēlēt florbolu un demonstrēt jau apgūtās prasmes treniņos. Spēlē pret NND/RTJC komandu piedzīvojām zaudējumu, neizšķirts pret Rubene/KSS, zaudējums pret mājiniekiem Ķekavas Bulldogu, neizšķirts pret FK Valka/BJSS. Šoreiz īpaši gribas uzslavēt vienu maiņu, kura visu spēļu laikā demonstrēja apbrīnojamu cīņas sparu! Tās ir Alise Kerija Mazjāne, Marlena Liana Valtere un Elizabete Anna Alsberga. Malacītes! Bet rezultatīvākās bija Amanda Āboliņa, Grieta Madara Krūmiņa un Viktorija Mežole-Unte! Turpinām trenēties un gatavoties nākamajam posmam. Paldies visām meitenēm par izturību un cīņu florbola laukumā.

Florbola treneres Natālija Joničenko, Diāna Mazjāne

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts