Florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup”

Florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup”

image (2)

Pagājušo nedēļ no 14.-16.augustam Rīgā notika starptautisks florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup”, kurā piedalījās 41 komanda no 6 valstīm. Talsi tika pārstāvēti ar divām komandām – elites līgā Talsi/TRIOBET, U16 vecuma grupā Talsu NSS/KEEL.

Talsu NSS/KEEL U16 vecuma grupā spēli iesāka pret vienu no turnīra favorītēm FK Rīga/Fastum- vairāk uzbruka mūsējie, bet pretinieks vienmēr pamanījās veiksmīgāk noslēgt pretuzbrukumus un cīņa noslēdzās neizšķirti – 4:4. Talsinieku rindās labākā spēlētāja balvu saņēma – Toms Blumbahs, kurš guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Otrajā spēlē mūsējie pārspēja Rīgas Raķetes ar graujošu 14:5, labākā spēlētāja balva Krišam Treimanim, kurš guva septiņus vārtus un vienu reizi
rezultatīvi piespēlēja. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā talsinieki tikās ar Krasnogvardeec 99 no Krievijas. Krieviem netika dotas ne kādas cerības un izcīnīta pārliecinošākā uzvara turnīrā 13:0. Rezultatīvākie Toms Krūze ar 4+1, Adrianam Muzikantam Spēlmanim un Jānim Ragovskim 2+2. Vārtos nepārspēts Martins Rūsa Jansons.

Pusfinālā Talsu NSS/KEEL tikās ar Lielvārdes jauniešiem, mača sākumā pēc Kriša Treimaņa un Jāņa Ragovska vārtu guvumiem mūsējie divas reizes izvirzījās vadībā, bet diemžēl iegūto pārsvaru noturēt nemācējām, jo acīm redzot spēlei tik agrā rīta stundā nebijām gatavi – trīs vārti pazaudēti no standartsituācijām! Gala rezultātā zaudējums- 3:6. Mačā par trešo vietu mūsējiem pretī stājās “Rīgas Lauvas”, kas tika apspēlēti ar 10:0! Rezultatīvākie mūsējo rindās- Toms Krūze ar četriem vārtu guvumiem un Adrians Muzikants Spēlmanis ar 3+1. Par turnīra labāko uzbrucēju tika atzīts Toms Krūze.

Elites grupā Talsi/TRIOBET bija vienā apakšgrupā ar Ziedrijas Akersberg IBK un Latvijas čempioniem Cēsu Alus/Lekrings.
Sīvajiem pretiniekiem abās apakšgrupas spēlēs Talsi/TRIOBET piekāpās ar minimālu 3:2. Bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā nāca arī pirmā uzvara ar 4:3 pēcspēles soda metienos uzvarot Bauskas komandu. Pusfinālā talsiniekiem vēlreiz bija jātiekas ar Akerberg IBK, šoreiz sniegums vājāks 2:5. Spēlē par trešo vietu Talsi/TRIOBET tikās ar Šveices Gruppe Frosch, kas arī turnīra pirmajās divās spēlēs piedzīvoja zaudējumus, bet pēc tam pamanījās mājās aizsūtīt Cēsu Alus/Lekrings un tikai pēcspēles soda
metienos piekāpās RTU/INSPECTA komandai. Spēle iesākās ar diviem Talsi/TRIOBET vārtu guvumiem- pa reizei precīzs bija Aivis Hammers un Deivids Barkovskis. Škietami stabilo talsinieku spēli pārtauca rupja kļūda pašā pirmā puslaika izskaņā- 2:1, bet jau otrā puslaika pašā sākumā Aivis Hammers guva savus otros vārtus un panāca 3:1. Tuvojoties mača beigām aktivizējās arī šveiciešu presings, kas deva rezultātu- 3:2 astoņas minūtes pirms cīņas beigām. Talsi/TRIOBET izdevās rezultātu nosargāt
un vēl 9 sekundes pirms cīņas beigām gūt 4 vārtus, kad šveicieši nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Rezultāti varēja būt arī labāki, bet šobrīd akcents ir uz abu komandu fizisko sagatavotību- abas komanda aizvadīja 10 dienu nometni fiziskās sagatavotības trenera Jāņa Volaja vadībā un ar nūjām aizvadīti vien daži treniņi. Līdz Latvijas Virslīgas čempionātam atlicis viens mēnesis, kas nozīmē, ka vēl nopietni jāstrādā, lai no čempionāta pirmajām dienām varētu cīnities par punktiem katrā spēlē.

Ar cieņu,
treneris Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts