Florbola turnīrs Stendē „Zelta rudens-2016”

Florbola turnīrs Stendē „Zelta rudens-2016”

Gadskārtējais rudens brīvlaiks pulcējis Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā skolēnus uz mini turnīru florbolā 3:3. Ļoti aktīvi šogad piedalījās jaunie florbolisti, kuri trenējas Stendē. Tā kā sportistu vecums bija atšķirīgs, komandas noteicām izlozes kārtībā, kas sacensības padarīja spraigākas. Katrā komandā bija četri spēlētāji ( 3 laukuma spēlētāji, 1 rezervists), kuri spēles laikā savstarpēji mainījās. Spēles norisinājās 2×5 min., piedalījās 5 komandas.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda”EXEL”(N. Stumbrs, E. Žukavskis, E. Mahts, K. Andersone).

  1. vieta-komandai „Dzeltenie banāni”(R. Niedrājs, A. Blūms-Blūmanis, M. Taimiņš, K. Abakumova).
  2. vieta-komandai ”Red Lions”(D. Strokšs, K. Cielava, D. Eihentale-Šterna, Santa un Simona Lagzdiņas).
  3. vieta-komandai „X exel”(M. Ernšteins, R. Emerbergs, D. Irbe, E. Dreifogele).
  4. vieta-komandai ”Dragoni”(S. Bērziņa, M. Leimanis, M. Šīmane, K. Kristberga).

Liels paldies vecākiem, kuri pacietīgi atbalstīja savus bērnus. Paldies Stendes sporta centram un Stendes „Top” vadītājai par sarūpētājam saldajām balvām. Paldies Talsu novada Sporta skolai par medaļām.

N.Joničenko, florbola trenere 28.10.2016.

img_4076 img_4074 img_4064 img_4063 img_4062 img_4033 img_4026

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts