Florbola turnīrs „Praguegames”

Florbola turnīrs „Praguegames”

florb_aug

Prague Games 2015 par čempionēm kļūst „Tatran”, „Northern Stars” & „Pirkat” (foto:http://floorballnewsw.wix.com/floorballnewsw) 

No 8-11.jūlijam Talsu U16 vecuma grupas florbolisti piedalījās lielākajā florbola turnīrā Pasaulē Prāgā, Čehijā. Prāgā kopā tika pulcētas 360 florbola komandas no deviņām dažādām valstīm. Tā kā „Talsu NSS” bija vienīgā florbola komanda no Latvijas, tad reizē arī pārstāvējām Latviju. „Boys16” grupā kopā startēja 58 komandas, kas bija sadalītas 13 apakšgrupās. Mūsu apakšgrupā bijām ielozēti kopā ar „FlorbalChodov – white” no Čehijas, „Snipers Bratislava” no Slovākijas un „Willands IBK” no Zviedrijas. Pirmajā spēlē viegli tikām galā ar „FlorbalChodov – white” 11:4, otrajā spēlē ātri zaudēti trīs vārti pret zviedriem, bet vēlāk veiksmīga atspēlēšanās un viens punkts par neizšķirtu- 3:3. Otrajā spēļu dienā tikšanās ar „Snipers Bratislava” un cīņa par 1.vietu apakšgrupā, mācība pēc spēles ar zviedriem iedeva komandai daudz lielāku piesardzību un rūpību, un maču talsinieki uzvarēja pārliecinoši ar 3:1. Tālāk sekoja izslēgšanas spēles. „Talsu NSS” bija jātiekas ar citas apakšgrupas ceturto vietu čehu „TJ SokolKrálovskéVinohrady” un izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 6:0. Spēļu trešajā diena sākās ar sešpadsmitdaļfinālu, kurā mūsējie tikās ar čehu „FbCPanthers B16”. „Pantēras” savā apakšgrupā ar visiem pretiniekiem cīnījās līdzīgi, bet pamanījās palikt pēdējā vietā. Tas viņām netraucēja pirmajā kārtā „izslēgt” zviedru komandu, kura apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras. „Talsu NSS” pārliecinoši kontrolēja spēles gaidu, bet rezultāts uz tablo ilgi palika nemainīgs- 2:2 un tikai spēles pēdējā minūtē Jānis Ragovskis realizēja skaitlisko vairākumu ar skaistu metienu no distances un izrāva savai komandai uzvaru- 3:2. 1/8 finālā „Talsu NSS” tikās ar „FlorbalChodov – blue”, tā paša kluba komandu, kuru sagrāvām apakšgrupā, tikai šoreiz kluba pirmo komandu. Ne bez grūtībām tikām galā arī ar šī kluba pirmo komandu- 4:2. Ceturtdaļfinālā piedzīvots zaudējums pretzviedru „Åkersberga IBF” ar 0:6. Pirmajā periodā pretinieks spēlēja ļoti ātru, atlētisku un agresīvu florbolu un piespieda mūsējos daudz kļūdīties savā zonā, pēc pirmā perioda jau 0:4. Otrajā periodā talsinieki spēles tempam pielāgojās un pat radīja daudz labu momentu, bet rezultāts uz tablo nemainījās. Spēles beigās mūsējie vēl nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tā vietā, lai gūtu vārtus, vēl divreiz ielaidām tukšos- 0:6. Kopā no 58 komandām izcīnīta 5.-8.vieta, aiz sevis atstājot daudz titulētus klubus un komandas. Par turnīra labāko vārtu guvēju ar 10 vārtiem kļuva Krišs Treimanis, viņš arī otrais rezultatīvākais spēlētājs visā turnīrā ar 15 rezultativitātes punktiem. Augstvērtīgs rezultāts arī Jānim Ragovskim 11 punkti un trešā vieta rezultatīvās piespēlēs- 7. Viesturs Rubenis 6+2, Toms Arājs un Adrians Muzikants Spēlmanis 3+2, DenissGrundmanis 1+4, Armands Budreika 2+1, Martins Zīds 1+1, Rūdis Laizāns 0+1, Ginters Āboliņš 0+1, Matīss Švēdenbergs 0+0, vārtos Martins Rūsa Jansons un Valters Kasjaņenko, treneri: Mārtiņš Maķevics un Māris Muzikants-Spēlmanis.

Paldies komandas atbalstītājiem: SIA „Krauzers”, „Adax 2” un Atim Bērziņam, Aivaram Preticim, Valdemārpils pagasta pārvaldei.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts