Florbola turnīrs „Pavasaris-2019”

Florbola turnīrs „Pavasaris-2019”

23.martā, Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra rīkotajā florbola mini turnīrā 3 pret 3 skolēniem piedalījās 9 komandas. 1.-4.klašu grupā uzvaru izcīnīja komanda „Pro X Stende”(Niks Sturmis, Eduards Mahts, Emīls Grīnvalds, Mārtiņš Mucenieks). 2.vietu ieguva komanda „Viens lielais un trīs mazie”(Alens Blūms-Blūmanis, Miks Jansons, Ričards Jekabovičs, Ralfs Mežols-Unte). 3.vietā ierindojās komanda „Vardes”(Ramona Krūkle, Daniels Juskovs, Silvestrs Skudra, Megija Žukauska). 5.-9.klašu grupā par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda „Timurs un Co”(Toms Grīvs, Ričards Abakumovs, Adrians Frīdenbergs). 2.vietu izcīnīja komanda „Trakie Āži”( Kristiāna Kristberga, Edgars Pētersons, Aleksis Kreps). 3.vietā komanda ”Taisnie”(Rihards Zagorskis, Kitija Abakumova, Evija Dreifogele). Konkursā par „Precīzāko florbolistu” uzvarēja Paula Zorģe un Kitija Abakumova. Paldies visiem par piedalīšanos un atsaucību! Mazas uzvaras sniedz gandarījumu un pārliecību lielākām cīņām!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts