Florbola spēles Talsu Valsts ģimnāzijā U8, U12,U15 un U16 audzēkņu grupām

Florbola spēles Talsu Valsts ģimnāzijā U8, U12,U15 un U16 audzēkņu grupām

Svētdien, 12.novembrī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Talsu NSS/Krauzers florbola spēles jauniešiem – U8 posms meitenēm, kā arī florbola spēles U12, U15 un U16 grupām.
Talsu NSS/Krauzers U12 komanda bija pārliecināta un uz laukuma izgāja ar lielu apņēmību.
Rezultātā iegūta uzvara pār KNSS komandu – 6:1.
“Neskatoties uz to, ka vienīgos vārtus pamanījās zaudēt jau desmitajā sekundē, atlikušo spēli dominēja. Prieks, ka varējām dot iespēju debitēt arī diviem jaunpienācējiem,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.
U15 komanda spēlēja pret Lielvārdi.
Šī spēle bija sliktākā sezonā, rezultātā zaudējums – 0:8.
“Kad spēles gaita nebija tāda, kā plānots, tad pazūd komunikācija – katrs noslēdzas sevī un darbojas pats par sevi. Labi, ka nav laika ieslīgt sevis žēlošanā, jo jāgatavojas nākamajai spēlei,” stāsta treneris Mārtiņš.
Spēlē U16 grupai pret LSC/Ogres komandu, Talsu NSS/Krauzers komanda izcīnīja uzvaru, rezultāts – 9:2.
Spēle tika iesākta ar lielu pārliecību un gatavību. Līdz ar to spēles sākumā florbolisti ieguva bumbas kontroli, kas arī bija viņu mērķis.
“Daudz spēlēt ar bumbu, veidot garus uzbrukumus un likt pretiniekiem smagi strādāt aizsardzībā, lai ātrajiem pretuzbrukumiem vairs nebūtu spēka. Labi darbojāmies aizsardzībā, nedodot daudz iespējas no labām metienu pozīcijām. Puiši pārejās nodrošināja labu balansu laukumā un spēles gala rezultāts lieliski atspoguļo notikumus laukumā,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.
Megija Kikuča
Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts