Florbola spēles meitenēm Cēsīs U-10

Florbola spēles meitenēm Cēsīs U-10

Piektdien, 15.februārī Cēsīs pulcējas florbola meitenes vecumā līdz desmit gadiem, lai sacenstos savā starpā, spēlējot trīs pret trīs ar vārtsargu. Sacensībās piedalījās 13 komandas no Rīgas, Ķekavas, Talsiem, Cēsīm, Valmieras novada.

Talsu NSS-2 komanda ( Eva Abakumova, Marta Zemīte, Enija Baumane, Signe Podkane, Liene Krūkle) savā apakšgrupā ierindojas 7. vietā un spēlēs par 9. vietu piedzīvoja zaudējumus, iegūstot 13. vietu. Talsu NSS-1 komanda (Marta Šīmane, Enija Riņķe, Izabella Bojarska, Samanta Bērziņa, Amanda Bramberga) apakšgrupā nospēlēja ļoti labi, iegūstot 2.vietu, bet izslēgšanas spēlēs piedzīvoja zaudējumus ar minimālu vārtu starpību, līdz ar to  6. vieta.

Paldies visām meitenēm par pozitīvu attieksmi un gribasspēku un vecākiem par atbalstu!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts