Florbola sezonas noslēguma draudzības spēle Stendē

Florbola sezonas noslēguma draudzības spēle Stendē

Lai gan mācību gads Stendes florbolistiem noslēgsies tikai 30. jūnijā, Stendes lielie un mazie florbolisti tikās 16. jūnijā, Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā florbola draudzības spēlē ar vecākiem, brāļiem un māsām. Šāds pasākums notiek jau trešo gadu, kur mazie florbolisti rāda vecākiem savu spēlētprasmi, iepazīstina vecākus ar saviem sasniegumiem treniņu apmeklēšanā, ar rezultātiem VFS testos un tehniskajos testos. Spēles iznākums liecināja par labu vecākiem-15:7. Noslēgumā centīgākie bērni, kuri treniņu apmeklēja cītīgi, tika apbalvoti ar sporta inventāru: K. Abakumova, M. Šīmane, E. Mahts, Simona Lagzdiņa, K. Cielava. Oficiālajai daļai beidzoties, visi tika aicināti mieloties ar kafejnīcas „Belgrade” cepto torti.

Paldies vecākiem par atsaucību! Visiem novēlu siltu un sportisku vasaru!

N. Joničenko, florbola trenere

IMG_4767 IMG_4764 IMG_4751 IMG_4745 IMG_4738 IMG_4730 IMG_4729

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts