Florbola sezona noslēgusies Virslīgas un 1.līgas komandām

Florbola sezona noslēgusies Virslīgas un 1.līgas komandām

Talsu NSS/Krauzers un Talsu NSS/Zerorisk komandas ir noslēgušas savas florbola sezonas ceturtdaļfinālos. Sērijā līdz četrām uzvarām, Virslīgas komanda piekāpās FS Masters/ Ulbroka komandai ar 2-4. Savukārt 1.līgas komanda ar 3 zaudējumiem cieta neveiksmi pret Rubenes fārmklubu (0-3).

Paldies visiem spēlētājiem un mediķim, spēļu apkalpojošajam personālam (galdiņš, bumbiņpuikas, video operatori), konkursu un soctīklu meitenēm, biļešu tirgotājiem, dežurantēm un apkopējām.

Paldies atbalstītājiem – Talsu novada pašvaldība, SIA Krauzers, Kurland Auto, TX Koks, Talsu novada Sporta skola, Sigma GP, Lateva, Sporta punkts, Adax, Walle Group, Gaismas stils, Fitness One, Nārone, Zerorisk, Epic Print, Dīva, Wild’n’free un Vējciems.

PALDIES līdzjūtējiem, kas piepildīja tribīnes ne tikai Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē, bet arī izbraukuma spēlēs. Jūs bijāt nepārspējami!

Tiekamies nākamajā sezonā.

 

Artis Raitums

Florbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts