Florbola pārbaudes spēles Talsos U15 un U16 grupai

Florbola pārbaudes spēles Talsos U15 un U16 grupai

  1. un 24. augustā Talsos notika florbola pārbaudes spēles U16 grupai – Talsu NSS/Krauzers vs FS Masters/Ulbroka un U15 grupai – Talsu NSS/Krauzers vs FS Masters/Ulbroka.

U16 grupa uzvarēja 8:7. Florbolisti uzvarēja arī pēcspēļu metienu sērijā.

U15 grupa zaudēja 3:4. Florbolisti zaudēja arī pēcspēļu metienu sērijā.

“Šoreiz rezultāts nebija svarīgs, protams, vienmēr ir patīkami uzvarēt. Svarīgi bija redzēt, kādi mēs izskatāmies pēc vasaras perioda, pie kā ir jāstrādā. Kopumā spēle apmierināja, redzēju daudz pozitīvu iezīmju,“ komentē florbola treneris Toms Akmeņlauks.

“Lieliska iespēja pirms gaidāmās sezonas pārbaudīt jaunos spēlētājus. Es biju bažīgs, vai 2010.g. spēs iekļauties komandā un nesalūzīs uzreiz pret tik spēcīgu pretinieku, bet puiši malači – radīja paši sev un komandas biedriem vārtu gūšanas iespējas, un pat tika pie rezultivitātes punktiem. Video materiālā būs miljons lietu, ko paņemt no spēles, bet tāds darbs – no dimantiņiem jātaisa briljantiņi,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts