Elza Elizabete Stīpniece izcīna zelta medaļu Latvijas U-18 un U-20 čempionātā

Elza Elizabete Stīpniece izcīna zelta medaļu Latvijas U-18 un U-20 čempionātā

22. un 23. jūlijā Ventspilī notika Latvijas U18 un U20 čempionāts. Talsu novada Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Beāte Goba, Emīlija Gulbe, Elīza Andra Krūmiņa, Jēkabs Kļaviņš, Kaspars Lejnieks, Alise Paipala, Roberts Pičukans, Kārlis Reinbergs, Elza Elizabete Stīpniece, Una Diāna Veipāne, Mārtiņš Vārna, Kārlis Āboliņš.

1.vietu  diska mešanā izcīnīja Elza Elizabete Stīpniece, bet lodes grūšanā paliekot uzreiz aiz labāko trijnieka. Augsts rezultāts arī Jēkabam Kļaviņam – 4.vieta tāllēkšanā. Elīza Andra Krūmiņa augstlēkšanā ar rezultātu 1,55 izcīnīja 5.vietu. Arī pārējiem audzēkņiem labi starti sacensībās, kā arī laboti personīgie rekordi.

Treneris Mārcis Štrobinders

Foto: R.Kokšarovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts