Dundagas skolas volejbolisti – spēcīgākie!

Dundagas skolas volejbolisti – spēcīgākie!

10.02.16.Talsu sporta hallē risinājās Talsu novadu atklātā skolēnu sacensības volejbolā divās vecuma grupās- 6.-7.kl.grupā(2002.-2003.g.dz.) un 8.-9.kl.grupā (2000.-2001.g.dz.) zēniem un meitenēm. Turnīrā sacentās 12 zēnu un 8 meiteņu komandas, kopā spēlēs iesaistījās 151 dalībnieks. Meitenes spēlēja pēc apļa sistēmas, bet zēniem spēles vispirms notika apakšgrupās.
6.-7.kl.grupā (2002.-2003.g.dz.)zēniem 1.vietā Dundagas komanda. Dundagas komandā spēlēja-M.Majevskis, M.Mauriņš, D. Alkšbirze, M.Ekers, K.Blūmentāls, A.Fesenko, N.Kuģenieks, E.Kārkliņš. 2.vietā zēniem palika Talsu 2.vidusskolas komanda -U.Ieviņš, T.Kalniņš, T.Fridrihsons, A.RoderisRoderts, K.Kisiļevskis ,R.Kiors, M.Liberts. 3.vietu ieguva Virbu pamatskolas zēnu komanda- G.Freimanis, L.Leitarts, I.Leiterts, M.Puriņš, G.Bremanis, T.Jurkāns. 4.vietā-Vandzenes pamatskola, 5.vietā –Talsu Kristīgā vidusskola, 6.vietā –Talsu Valsts ģimnāzija.
6.-7.kl.grupa(2002.-2003.g.dz.) meitenēm. Talsu 2.vidusskolas meitenes ieguva 1.vietu.Talsu 2.vidusskolas komandā startēja : G.Matisone, A.Erdmane, P.Liepiņa, B.Volfa, A.Krūkle, A.Čuhnova, S.Krauze, A.Augšpule. 2.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas meitenes-D.Calkovska, P.Lasmane, A.Švēde-Grīnberga, E.Savuškina, R.Spirga, K.Bambāne, N.Grenevica. 3.vietu ieguva Vandzenes pamatskolas meitenes –V.Kļaviņa, P.Bete, L.Pluce, I.Cīrule, E.Krūmiņa, L.Rezgale ,M.Ūpe, A.Jaņpētere. 4.vietā- Dundagas vidusskolas meitenes.
8.-9.kl.grupā (2000.-2001.g.dz.)zēniem spēcīgākā izrādījās Dundagas vidusskolas zēnu komanda ,viņiem 1.vieta .Dundagas komandā spēlēja – K.Ozols, A.Dēvits, A,Rozenbergs, M,Kardels, N.Lazovatijs, A.Balmanis, R.Blūmentāls, T,Ceplis,. 2.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas zēni.Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja-K.Alsbergs, R.Grantiņš, R.Pūliņš, A.Vilcāns, D.Talents, K.Suntažs, M.Siliņš, V.Rubenis. 3.vietā palika Valdemārpils zēni-M.Kalnmalis, V.Dakstiņš, A.Ļaksa, K.Eizenbergs, E.Jansons, R.Štrauss, K.Dzenis. 4.vietā-Talsu 2.vidusskola, 5.vietā –Stendes pamatskola, 6.vietā –Laucienes pamatskola.
8.-9.kl.grupā (2000.-2001.g.dz.)meitenēm komandu vērtējumā atkal uzvaru svinēja un 1.vietu izcīnīja Dundagas vidusskolas komanda. Dundagas komandā spēlēja-M.Sila, E.Klēvere, H.Emerberga, A.Lukševica, E.Kučere, S.Majevska, A.Savicka. 2.vietu ieguva Talsu Valsts ģimnāzijas meitenes-V.Aleksīna, L.Brigmane, G.Maķevica, A.Liepiņa, A.Dudarenoka, A.Timofejeva, N.Stariņa. 3.vietu izcīnīja Vandzenes pamatskolas komanda. Vandzenes komandā startēja A.Stanga, B.Nagle, K.Rosoha, K.Roze, R.Brauere, A.Bumbiere, L.Sidere. 4.vietā-Talsu 2.vidusskolas komanda.
Sacensības tiesāja Dundagas vidusskolas jaunieši un Talsu 2.vidusskolas jaunietes.
17.februārī tiekamies Dundagā , lai sacenstos volejbolā 4.-5.kl (2004.-2006.g.dz) un 10.-12.kl.(1997.-1999.g.dz.) grupās.
11.02.2016.
O.Vežuka
Talsu NSS metodiķe

Rezultāti:

6_7_klasu_meitenes_volejbols rez 16 8_9_klasu_zeeni_volejbols rez 16 6_7_klasu_zeeni_volejbols rez,16 8_9_klasu_meitenes_volejbols-rez.16.g

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts