Četrpadsmit Talsu un Dundagas jauno volejbolistu komandas Aizputē piedalījās 12. VASARAS SPĒLĒS VOLEJBOLĀ

Četrpadsmit Talsu un Dundagas jauno volejbolistu komandas Aizputē piedalījās 12. VASARAS SPĒLĒS VOLEJBOLĀ

Ceturtdien, 4. augustā, Talsu novada Sporta skolas volejbolisti kopā ar Dundagas jaunajiem volejbolistiem Aizputē piedalījās 12. VASARAS SPĒLĒS VOLEJBOLĀ. Kopumā tajās startēja 46 meiteņu un 41 zēnu komanda.No Talsu NSS/ Dundaga piedalījās četrpadsmit komandas.

B – grupas zēni  izcīnīja 2. vietu (Aleksis Dēvits, Aksels Balmanis, Toms Tālbergs, Niklāvs Lazovatijs, Kristaps Dauksts ), C-1 grupā  1. vietu (Gustavs Freimanis, Toms Kalniņš, Rainers Leitarts, Uģis Ieviņš ),  10.vietu (Kristers Tauriņš, Niks Feifers, Aigars Roderis Roderts, Ričards Dreimans ), 11.vietu  (Dāvis Alkšbirze, Kārlis Blūmentāls, Andis Rūdolfs Remess, Markuss Ekers), C–2 grupā  4. vietu (Aleksis Gorjunovs, Elvis Engelbergs, Klāvs Alkšbirze, Rainers Blumbergs), 10. vietu (Aleksis Pipars, Eduards Neifelds, Niklāvs Krūmiņš, Reinis Lepa), D –  grupā 3. vietu (Indars Asars, Edgars Šmēdiņš, Ralfs Jasinovičs), 4. vietu (Kārlis Krauze, Guntis Freibergs, Ričards Sproģis, Einārs Krūkliņš), B –  grupā meitenēm 4. vietu (Laura Bernāte, Adelīna Liepiņa, Elizabete Melisa Sudmale, Annmarija Timofējeva, Elza Smilškalne) , C-1 grupā 9.  vietu (Gerda Matisone, Paula Liepiņa, Patrīcija Lasmane, Karīna Marta Alkšbirze), C-2  grupā 5. vietu (Līva Eglīte, Amanda Dinsberga, Diāne Lubgane, Kristena Smildzēja), D – grupā  9. vietu  ( Keita Dzene, Santa Lubgane, Amēlija Sudmale), 10. vietu (Alise Andersone, Kate Freimane, Gabriela Cēberga) un E – grupā  2. vietu (Māra Sila, Elza Klēvere, Helēna Emerberga, Kristīne Emerberga).

 

Talsu novada sporta skolas
volejbola treneris
Aivars Pekmans

vol.vas1 vol.vas2 vol.vasara

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts