Četras medaļas bērnu un jauniešu čempionātā florbolā!!!

Četras medaļas bērnu un jauniešu čempionātā florbolā!!!

komandas bilde U18

Komandas bilde U-18

Pirmdien savu pēdējo spēli 2013./2014.gada sezonā aizvadīja Talsu jaunie florbolisti, kas šogad izcīnīja rekordlielu medaļu skaitu četrās no piecām vecuma grupām. Neoficiālajā medaļu kopvērtējumā pa četrām medaļām ir Talsiem un Ulbrokai, divas ir Lielvārdei, bet pārējiem klubiem un komandām nav izdevies iegūt vairāk par vienu medaļu.

Pie Latvijas čempionāta sudraba medaļām tika „Talsu NSS/Krauzers” U10 grupā. Komanda ar vienu zaudējumu regulāro čempionātu 17 komandu konkurencē noslēdza 3.vietā, bet finālposmā līdz pēdējai spēlei bija tikuši pie 7 no 7 uzvarām, bet diemžēl izšķirošajā spēlē piekāpās ar 1:5 „Inčukalns/COYOTE”. Par komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva- Rihards Brizga ar 35 vārtu guvumiem un 28 rezultatīvām piespēlēm, aizsardzības līnijā jāuzteic Roberts Ragovskis, bet vārtos lielisks bija Ričards Ķīlis, kurš finālposmā uzrādīja fantastisku rādītāju atvairot 89.61% pretinieku metienu un trijās no 8 spēlēm paliekot „sausā”.

komandas bilde U10

Komandas bilde U-10

Latvijas čempionāta U10 vecuma grupas sudraba medaļu ieguvēji: Rihards Brizga, Mariss Bergmanis, Valters Kalnietis, Valters Romaško, Andrejs Šķerbergs, Dilans Kronentāls, Roberts Armands Ragovskis, Rihards Upītis, Klāvs Araks, Alens Vāne, Roberts Vegners, Martins Kristaps Dambergs, Markuss Skadiņš, Ričards Ķīlis, Aleksis Leperts, Rinalds Āboliņš, Rolands Ansabergs un Sandijs Gabriels Siliņš. Komandas treneris- Mārtiņš Maķevics.

Pie sudraba medaļām tika arī U14 vecuma grupas komanda „Talsu NSS/RROOOMM”. Komanda regulāro čempionātu noslēdza 1.divīzijas A grupas 3.vietā ar 8 uzvarām 14 spēlēs. Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā tika apturēta „Ogre Vilki”. Vispirms viesos komfortabla uzvara ar 7:3, bet mājās pamanījāmies nonākt zaudētājos pat ar 1:6. Labi, ka spēles izskaņā komanda saņēmās un guva divus vārtus, kas kopā divu spēļu summā deva uzvaru 10:9. Nākamajā kārtā komanda tikās ar „FK Rīga/Fastum”, kuru trenē „Talsi/Triobet” bijušais treneris Zintis Stabiņš. Čempionāta rezultatīvāko komandu piespiedām piedzīvot divus antirekordus pēc kārtas un, pateicoties disciplīnai aizsardzībā un lieliskai vārtsargu spēlei, izcīnījām divas uzvaras ar 5:4 un 5:2. Pusfinālā tikāmies ar „Ulbroka/ FS Masters”, kurai regulārajā čempionātā piedzīvojām divus zaudējumus ar 0:5 un 4:5. Pirmajā spēlē talsinieki visu spēli pamatīgi strādāja aizsardzībā un kopējām pūlēm palīdzēja Valteram Kasjaņenko savus vārtus atstāt neieņemtus. Savukārt uzbrukumā lielisks bija Jānis Ragovskis, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli- 4:0. Atbildes spēlē „Talsu NSS/RROOOMM” turpināja tādā pašā garā un līdz spēles trešajam periodam atradās vadībā ar 2:0, kas summā deva ļoti komfortablu pārsvaru 6:0. Trešajā periodā dažu minūšu laikā, Talsu spēlētāji, pat īpašas kļūdas nepieļaujot, savu treneri noveda tuvu infarktam, īsā laikā ielaižot piecus vārtus! Viss labi, kas labi beidzās un „Talsu NSS/RROOOMM” iekļuva Latvijas čempionāta finālā, kur jau dienu vēlāk tikās ar Lielvārdes florbolistiem. Diemžēl iepriekšējās dienas spēles nogurums lika par sevi manīt gan izpildījumā, gan lēmumos un spēka pietika tikai vienam periodam, kurā „Talsu NSS/RROOOMM” ar „Lielvārdi” cīnījās 2:2. Kopumā cīņa tika zaudēta ar 6:2.

komandas bilde U14

Komandas bilde U-14

Latvijas čempionāta U14 vecuma grupas sudraba medaļu ieguvēji: Jānis Ragovskis, Viesturs Rubenis, Pauls Renāts Šteinbergs, Adrians Muzikants Spēlmanis, Armands Budreika, Artūrs Silgals, Rūdis Laizāns, Toms Arājs, Toms Blumbahs, Ginters Āboliņš, Ralfs Tīfentāls, Emīls Stepe, Matīss Švēdenbergs, Rūdolfs Dzirkalis, Martins Rūsa Jansons un Valters Kasjaņenko.Komandas treneris- Mārtiņš Maķevics.

U16 vecuma grupā „Talsu NSS/KEEL” regulāro čempionātu noslēdza 1.divīzijas A apakšgrupas 2.vietā, par vienu punktu atpaliekot no „Ulbroka/FS Masters”. Komanda automātiski kvalificējās ceturtdaļfinālam, kurā tikās ar Lielvārdes jauniešiem. Pirmajā spēlē Lielvārdē „Talsu NSS/KEEL” piedzīvoja minimālu zaudējumu ar 7:6, bet veiksmīgi izanalizēta iegūtā informācija un lielisko līdzjutēju atbalsts noveda pie likumsakarīgas uzvaras 8:4 un iekļūšanu pusfinālā. Pusfinālā talsinieki tikās ar „Pārgauja/CPSS” komandu, kuru mājās uzvarējām ar 5:3, bet diemžēl dienu vēlāk smaga vilšanās uz mazā laukuma viesos. Kamēr Talsi meklēja risinājumus, kā spēlēt, mājinieki spēlēja un darīja to labi, liekot Talsiem piedzīvot sezonas smagāko zaudējumu ar 7:2. Kā izrādījās vēlāk, mūsējie piekāpās nākamajiem Latvijas čempioniem, kas diezgan negaidīti finālā prata no 4:7 atspēlēties pret „Ulbroka/FS Masters” un izcīnīt pagarinājumā uzvaru. Spēlē par trešo vietu mūsēji vēlreiz sarūgtināja„Talsi/Triobet” bijušo treneri Zinti Stabiņu! Pirmais periods pret „FK Rīga/Fastum” noslēdzās 2:2, aktīvāki bija FK Rīga florbolisti, bet talsiniekiem divas reizes precīzs bija Krišs Treimanis. Otrā perioda sākuma vadībā izvirzījās „FK Rīga/Fastum”, bet mūsējiem beidzot izdevās sakārtot arī savu spēli un izvirzīties vadībā pēc diviem precīziem Jāņa Ragovska metieniem. Trešajā periodā talsinieki pamanījās vārtus zaudēt mazākumā un spēle nonāca līdz papildlaikam. Papildlaikā vairākas labas epizodes bija „FK Rīga/Fastum” florbolistiem, bet savā vietā bija vārtsargs Markuss Plūdums. Pagarinājuma otrajā minūtē galvu pazaudēja pretinieks, vispirms brīvu atstājot Deividu Barkovski, bet metoties situāciju glābt, vienu atstāja Jāni Ragovskis, kurš bija nekļūdīgs- 5:4!

komandas bilde u16

Komandas bilde U-16

Latvijas čempionāta U16 vecuma grupas bronzas medaļu ieguvēji: Jānis Ragovskis, Krišs Treimanis, Deivids Barkovskis, Toms Krūze, Reinis Jākobsons, Adrians Muzikants Spēlmanis, Mikus Volfs, Markuss Plūdums, Elviss Gribusts, Viesturs Rubenis, Sandis Bērziņš, Ginters Āboliņš, Artūrs Budreika, Valters Kasjaņenko, Martins Rūsa Jansons, Rūdis Laizāns.Komandas treneris- Mārtiņš Maķevics.

U18 vecuma grupā „Talsu NSS/ADAX” regulāro turnīru noslēdza 1.divīzijas A grupas 2.vietā par 3 punktiem atpaliekot no „Ulbroka/FS Masters”. Pirmajā kārtā mūsējie tikās ar Cēsu „Lekrings” florbolistiem. Viesos mūsējie uzvarēja ar 2:1, bet mājās abas komandas cīnījās neizšķirti 3:3. Pusfinālā „Talsu NSS/ADAX” tikās ar Lielvārdes vienaudžiem, pirmajā spēlē Talsos tika izcīnīta uzvara ar 7:5, bet atbildes spēlē Lielvārdē tika piedzīvots minimāls zaudējums ar 6:7, kas bija pietiekami, lai iekļūtu finālā. Finālā „Talsu NSS/ADAX” tikās ar „Ulbroka FS/Masters” ar kuriem šosezon zobeni krustoti jau trīs reizes. Divas no šīm reizēm pārāki bija talsinieki, bet visās spēlēs mača gaitu kontrolēja ulbrokieši, kamēr Talsiem nācās paļauties uz retiem pretuzbrukumiem. Izņēmums nebija arī finālspēlē. Jau divdesmit sestajā sekundē Emīls Hartmanis ar metienu no distances atklāja rezultātu, bet devītajā minūtē Kristaps Riekstiņš ar rikošeta palīdzību panāca jau 2:0 talsinieku labā. Tikmēr „Ulbroka/FS Masters” turpināja bombardēt Kristiāna Ķīļa sargātos vārtus. Kristiāns Ķīlis pirmo reizi kapitulēja tikai otrā perioda beigās, kad ar 28. metienu ulbrokieši atklāja rezultātu- 2:1. Trešajā perioda sākumā „Ulbroka/FS Masters” rezultātu izlīdzināja, bet astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām pirmo reizi izvirzījās vadībā ar 3:2. Pusotru minūti pirms spēles beigām „Talsu NSS/ADAX” pieprasīja minūtes pārtraukumu un vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. 14 sekundes pirms pamatlaika beigām Krišs Treimanis izmantoja burzmu vārtu priekšā un rezultātu izlīdzināja. Pagarinājumā jau notikumus vairāk kontrolēja Talsu florbolisti un, kad līdz soda metieniem bija atlikušas vairs tikai 21 sekunde, HelvisGēgermanis„apzaga” pretinieku aizsargu un piespēlēja Krišam Treimanim, kurš pamanījās izmest vārtsargam starp kājām- 4:3 „Talsu NSS/ADAX” kļūst par Latvijas čempioniem!

komandas bilde U18

Komandas bilde U-18

Latvijas čempionāta U18 vecuma grupas zelta medaļu ieguvēji: Reinis Neimanis, HelvisGērgermanis, Kristaps Riekstiņš, Edijs Ķīvītis, Emīls Hartmanis, Kristaps Štefenbergs, Dāvis Miķelsons, Kristiāns Ķīlis, Klāvs Pociuss, Krišs Treimanis, Deivids Barkovskis, Toms Krūze, Mikus Volfs, Markuss Plūdums, Elviss Gribusts unSandis Bērziņš, Komandas treneri- Daneks Balodis un Mārtiņš Maķevics.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts